Точковий масаж стоп у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти
Масаж стоп мильний 75 грн

Точковий масаж стоп — це фізичний вплив на біологічно активні точки, які мають розмір до 10 мм, з метою нормалізації діяльності організму. Лікувальний ефект пояснюється наявністю у зоні БАТ численних нервових закінчень. Точки для масажу підбираються відповідно до основних симптомів, характеру та стадії захворювання. Результати перших нетривалих сеансів дозволяють проаналізувати реакцію. У разі появи додаткових неприємних відчуттів та відсутності позитивних змін курс припиняють.

Підготовчі процедури

Перед точковим масажем:

• категорично забороняється вживати алкоголь навіть у найменших дозах;
  • не їсти протягом доби;
  • не здійснювати фізіотерапевтичні процедури впродовж 5 годин;
  • лікар розігріває шкіру шляхом кругових рухів подушечок пальців.

Точковий масаж стоп

Тривалість процедури — не менше 6 хвилин, окремої точки — від 1 хвилини. Щоб полегшити тертя, використовують жолоба, оливкову або рицинову олії.

Послідовність точкового масажу стоп.

1. Розігрівання ніг у теплій воді, щоб розслабити та розігріти точки.
  2. Розминання плавними рухами всієї стопи та окремо пальців.
  3. Фіксування стопи та розтирання підошви.
  4. Масаж ахіллесового сухожилля.
  5. Масаж стопи, починаючи від пальців та завершуючи п’ятою.
  6. Легкі погладжування.

Показання та протипоказання

Показання:

• порушення роботи органів травлення;
  • застудні захворювання;

• онкологічні проблеми;
  • варикоз;
  • цукровий діабет.

Наслідки

Після масажу стоп часто виникає відчуття дискомфорту. Це пояснюється реакцією органу, що пов'язаний із конкретною точкою. Також окремі ділянки стопи відрізняються за чутливістю.

Результати точкового масажу стопи:

• стимулювання м’язів стопи;
  • зменшення болю;
  • покращення настрою та загального стану організму;
  • відсутність проявів застуди.
4,0
Знайдена 1 клініка

Андрій
Це чудове місце з рідкісними народними , безпечними методами які дуже сильно підкріплюють а в більшості і заміняють традиційне лікування. Хто наважиться чесно пройти курс процедур і дієт призначених їхнім головним спеціалістом, буде вражений силою позитивних змін. В такі місця з такими процедурами потрібно приходити й для профілактики омолодження та оздоровлення. Після курсу завжди відчуваю себе на 18 ).
Андрій
Пані Наталія чудовий спеціаліст. Всі методи лікування неочікувано результативні. Простатит перестав бути проблемою. Комплексне лікування дало чудовий результат.
Юрій
Звернувся в Медичну клінікку сестер Похмурських, бо не було нормального травлення, почав худати. Їжа після обіду довго стояла в животі і ніде не рухалась, мучили відрижки, здувало, як піднімав щось важче то живіт починав боліти ще більше. Крім того на роботі багато часу мушу стояти на ногах і появилось відчуття важкості, набряки і почали вилізати вени. Лікар призначила масаж живота по Огулову, п’явки для ніг. Після першого масажу живота з’явився апетит. П’явки ставили різні медсестри, але найбільше сподобалась Оля, вона дуже уважна. Ноги стали легші, перестав в них змерзати. Для травлення ще продовжую пити трави, але вже значно розширив варінти їжі, яка мені підходить і легко травиться. Рекомендую звертатись.
Марія Дякун
Відвідую клініку Похмурських з 2009 року. Цього року звернулась зі скаргами на серце, тиск. Наталя Мирославівна сказала мені, що треба в першу чергу лікувати не серце, а щитовидну залозу, бо інкакше діла не буде. Я розізлилась і пішла від них в Кардіоцентр на Кульпарківській, але там мені сказали те саме. І що з серцем у мене не так і погано, і що то все через щитовидку, і без її лікування діла не буде взагалі. Тому я повернулась назад до Похмурських, і продовжую лікування, крім того записалась на огляд до ендокринолога, щоб правильно підібрати дозу гормонів, як вони мені казали з самого початку. Хоча це клініка більше народної медицини і той же час, як лікар бачить , щоб без хімії не обійтись, то обов'язково її призначить. Вже тиждень п'ю L-тироксин, зробила 2 сеанса п'явок, п'ю трави і кладу глину - поліпшився сон, менше тисне в серці, і найголовніше менше реагую на погоду. Вибачте за то що я після першої консультації сказала, що ви нічого не вмієте, адже інші лікарі підтверджують те саме. Крім того відчуваю, що призначене лікування - дає результат.
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.