Медовий масаж у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти
Загальний медовий масаж ( тривалість 120 хв ) 950 грн
Медовий масаж (однієї зони) 600 грн

Медовий масаж — це симбіоз цілющої сили меду та комплексу масажних прийомів. Ця процедура покращує обмінні процеси в організмі, кровообіг, розслабляє, знімає стрес.

Підготовчі процедури

Перед масажем необхідно прийняти теплий душ і бажано додатково розігріти тіло. Мед має бути лише натуральним. До нього можна додавати натуральні ефірні олії: лимонну, апельсинову, мандаринову, грейпфрутову, евкаліптову, лавандову й багато інших.

Медовий масаж

Класичний варіант масажу виконується руками. Техніка в цьому випадку така: спочатку розслаблюють м'язи, розтираючи необхідні ділянки масажною олією, а після цього тонким шаром наносять на шкіру мед і різким плесканням масажують. Також цей вид масажу можна виконувати пляшкою. Відмінність від класичного полягає в тому, що, замість плескання долонями, потрібно перекочувати по шкірі обмазану медом пляшку. Поєднання масажу та обгортання дає приголомшливий ефект, особливо при боротьбі з целюлітом. Кількість процедур, необхідних для досягнення результату, залежить від того, який саме результат повинен бути, а також від початкового стану. Якщо процедура виконується з метою зняти стрес, то досить однієї процедури, а от якщо мета — схуднення і поліпшення тонусу шкіри, то знадобиться не менше десяти сеансів. Після цієї маніпуляції пацієнт обов’язково повинен змити залишки відпрацьованого, токсичного меду під теплим душем. Потім шкіра змащується маслом або зволожуючим кремом (найкраще брати на основі продуктів бджільництва).

Показання та протипоказання

Поєднання масажних прийомів та меду застосовується при:

• застудних хворобах (у тому числі бронхіті й трахеїті);
  • радикуліті, ревматизмі;
  • остеохондрозі;
  • артрозі, артриті;
  • виведенні солей, які накопичуються в організмі і створюють безліч проблем;
  • зміцненні імунної системи;
  • схудненні, позбавленні від целюліту;
  • вегето-судинній дистонії.

Масаж протипоказаний при:

• алергії на мед;
  • онкологічних хворобах;
  • астмі;
  • вираженій недостатності функції печінки і нирок;
  • підвищеному тиску;
  • патології кровоносної системи;
  • цукровому діабеті;
  • вагітності та в період менструації;
  • туберкульозі;
  • пошкодженнях і захворюваннях шкіри.

Наслідки

Інколи з'являються синці і капілярний малюнок. У цьому немає нічого страшного, але у випадках, коли ці прояви залишаються після 3-4 процедур, краще звернутися за консультацією до лікаря.

Знайдено 5 клінік

Уляна
Добрий день В першу чергу хочу подякувати адмістратору Олі, яка завжди нас зустрічає з посмішкою Кожного нашого візиту запитує про самопочуття - це надзвичайно приємно Оля дуже добра і чуйна, людина з великої букви!!! Олічка дякую Вам за розуміння і підтримку!!! Також хочу відзначити таких лікарів, як Сандурська Соломія Юріівна, Стах Ростислав Зеновійовоч і Боженко Наталія Леонідівна-професіонали своєї роботи!!! Дякую Вам усім за допомогу і підтримку!!!
доброго дня. сама з бахмута. життєві обставини мене привели до м. львів. за станом здоровья довелося звертатися до лікарів. клініку" Уросвіт" знайшла в інтернеті, звернулася і була вражена дуже добрим ставленням до пацієнтів всього персоналу. консультацію мені проводила лікар-уролог Марьяна Ігорівна, а лікуваня проводив Матвіів Василь Володимирович, лікар-уролог вищої категоріі. кваліфіковані, чуйні, дуже добрі і красиві люди. я від усього серця бажаю всьому персоналу здоровья і миру. велике дякую вам. Ви- наші ангели-хранителі.
Наталія
Хочу подякувати лікарю гастроентерологу, Уляні Романівні, за професіоналізм, за доброту, за чуйне сталення ! Ви прекрасна людина та досвідчений спеціаліст, Ви завжди на звязку та готові допомогти навіть на відстані. Дякую Вам за допомогу моєму синові (воєнному) . Це дуже цінно !
Наталія
Шикарний лікар Анна Свиреда). Рекомендую усім! Чітка консультація по усім жіночим питанням. Розуміння, телерантність,професіоналізм-усе це про неї. Це лікар з Великої букви!
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Загальний медовий масаж ( тривалість 120 хв ) 950
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів.
  • Медовий масаж (однієї зони) 600
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.
Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
  • Медовий масаж 300