Масаж для вагітних у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі масажисти

Масаж для вагітних — це комплекс масажних прийомів, спрямованих на покращення фізичного й емоційного стану вагітної та зниження ризику виникнення серйозних наслідків у малюка.

Підготовчі процедури

Перш за все необхідно зручно влаштуватися. Масаж спини робиться переважно у положенні сидячи на стільці та впершись лобом у руки. Ті жінки, які страждають від набряків, укладаються на бік, спираючись на подушки, а лікар підлаштовується під їх положення. Виконувати масаж рук можна в такій позі: жінка сідає на подушки, при цьому її зігнуті ноги розсунуті в сторони, а ступні торкаються одна одну. Корисно використовувати натуральні ефірні олії з метою додаткової профілактики розтяжок та збереження шкіри м'якою й еластичною. Аромат олії посилює релаксаційний ефект.

Масаж для вагітних

Лікар використовує традиційні прийоми класичного масажу (погладжування, розтирання, розминка, вібрація), але зменшує силу впливу вдвічі й більше. Переважають погладжування і розтирання, допустимі легкі прийоми вібрації. Різкі рухи і струшування неприпустимі. При вагітності масаж попереку та вплив на крижову зону категорично заборонені. Там розташовані абортивні точки, приплив крові до яких може спровокувати викидень. При масажі ніг із цієї ж причини треба обходити п'яту й ахіллесове сухожилля, допустимі елементи дренажного масажу.

Комплексний вплив на обличчя і волосяну частину голови дозволяє заспокоїти схвильовану майбутню матусю, привести її думки в порядок, а емоціям надати позитивний заряд. На пізніх термінах вагітності майбутнім матусям проводять масаж сідниць, що допомагає підготувати організм до родового процесу. Вид масажу в індивідуальному порядку вирішує виключно лікар. Він же визначає тривалість і частоту сеансів.

Показання та протипоказання

Показання для масажу:

• біль у тілі;
  • набряклість;
  • напруженість м'язів;
  • безсоння;
  • емоційне напруження;
  • почуття тривоги й дратівливість.

Масаж не рекомендується при:

• явно вираженому токсикозі;
  • ГРВІ та інших інфекційних захворюваннях;
  • проблемах зі шкірою;
  • сильному варикозному розширенні вен;
  • хворобах серцево-судинної системи;
  • підвищеному артеріальному тиску.

Наслідки

Масаж при вагітності позбавляє від проблем і негативних наслідків виношування дитини. Він слугує профілактикою набряків і розтяжок, поліпшує крово- і лімфообіг, знижує навантаження на розширені вени, сприяє емоційному розслабленню. Прискорення потоку крові і лімфи, профілактика застою рідини допомагають малюку розвиватися повноцінно.

Знайдено 2 клініки

Христина
Я вже три роки обстежуюсь у Ольги Романівни, і дуже задоволена.
Чудова клініка,відповідальні і уважні лікарі.Забігайло Ольга Романівна лікар від Бога!
Юлія
Високоякісне обслуговування, раджу всім жінкам.
Оля
Дівчата, навіть не думайте сюди звертатись. Повірте, позитивні відгуки про цю клініку пишуть лише ті, у кого немає ніяких проблем! Якщо ж у вас щось посерйозніше, лікарі, а саме-Ольга Романівна. Взагалі не кваліфікований спеціаліст!!! З її діагнозами і "лікуваннями" я страждаю вже 4-ри роки. І якби ж вона лише один раз помилялась у моєму стані:"( Опишу найсерйознішу проблему. Всі ми знаємо дуже добре про міфічний діагноз "ерозія шийки матки". Оскільки, 4-ри роки назад я була наївною студенткою, яка чи не вперше була у гінеколога і їй ставлять цей діагноз, то звичайно я в шоці хочу за будь-яких обставин вирішити цю жахливу, як я вважала, проблему. Дівчатка, ніхто вас там не проінформує наскільки жахливо і небезпечно робити процедуру "кріо" (яку вони пропонуюють), для жінки яка ще не родила. Будь ласка, ніколи не погоджуйтесь на таке лікування. Я зараз на 13му тижні вагітності, дитинка бажана, і я молюсь кожен день, щоб у мене не перервалась вагітність через те, що моя шийка менше норми.. а як їй бути в нормі, якщо шрам від процедури, який мені зробила "спеціаліст" Ольга Романівна, не дає шийці матки розширюватись до потрібних розмірів відповідно до терміну вагітності. В результаті мені робитимуть операцію на шийці зараз, при вагітності! Для того, щоб зберегти плід. Це жахливий досвід, який я описую, нехай він буде лише моїм.. Не ведіться на міфічні діагнози, не довіряйте таким лікарям і бережіть себе.
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр «ОЛМЕД» по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
4,3
Львів вул. Стуса, 4
р.Сихівський
Центр свідомого батьківства «SWEET Дитя» створений у 2006 році, займається психологічною підтримкою та консультацією человіків та жінок, надає допомогу у вигляді курсів та тренінгів.
  • Масаж для вагітних
Працює з