Степанов Олександр Анатолійович

Ортопед-травматолог
врач вищої категорії
Лікар ортопед-травматолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностування та призначає лікування захворювань суглобів. Працює з пацієнтами, що перенесли травму та мають проблеми з не вірно зрощеними переломами, повільно-консолідуючими переломами. Лікує епікондиліти та п'яткові шпори.

Житомир вул. Любарська, 4

Диагностика, лечение на высшем уровне. Врач очень внимательный.
Дмитро
Степанов дуже серйозно підходить до своєї роботи, уважний і ввічливий до своїх пацієнтів. Доглянув, пояснив все зрозуміло і доступно. Допомога Олександра Анатолійовича була своєчасною. Дякую!

• 1998 р. - Вінницький державний медичний університет ім. М.І.Пирогова Лікувальна справа;
  • 2000 р. - Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, Ортопедія-травматологія;
  • 2010 р. - Управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, Ортопедія і травматологія;
  • 2015 р. - Управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, Ортопедія і травматологія.

Курси

• 2015 р. - "Основи ультразвукової діагностики в травматології та ортопедії", Український Допплерівський Клуб. Навчальний центр високих ультразвукових технологій;
  • 2015 р. - мастер-класс "Plasmolifting в ортопедии и травматологии" Plasmolifting;
  • 2016 р. - "Ультразвукова діагностика", Міністерство оборони України Українська Військово-медична академія;
  • 2016 р. - "Мультитейпинг Basic" Школа восстановленой и спортивной медицины "Реабилитолог";
  • 2016 р. - "Мультитейпинг Lympha", Школа восстановленой и спортивной медицины "Реабилитолог";
  • 2016 р. - "Мягкие техники мануальной терапии. Мышечно-энергетические техники», Школа восстановленой и спортивной медицины "Реабилитолог";
  • 2016 р. - "Мягкие техники мануальной терапии. Мышечно-фасциальные цепи и "Анатомические поезда", Школа восстановленой и спортивной медицины "Реабилитолог";
  • 2017 р. - "Мягкие техники мануальной терапии миофасциальный релиз", Школа восстановленой и спортивной медицины "Реабилитолог".