Садовский Дмитрий Михайлович

Стоматолог, хирург
Удаление зубов любой сложности, парадонтальной хирургия, имплантация.

Лікар вміє дохідливо розповісти, пояснити, заспокоїти, якщо потрібно. Високопрофесійний рівень роботи, якісне лікування. Уже не перший раз звертаюся. Завжди впевнена у найкращому результаті. Щиро вдячна за турботу про мене. Дякую!
Надія
Все пройшло на високому рівні, лікар досить ввічливий і приємний. Спілкується грамотно, видно, що дуже кваліфікований фахівець. Мені все дуже сподобалось. А що найголовніше ми вирішили мою проблему, за досить розумну ціну. Рекомендую!

• 2015 - Национальный медицинский университет (Киев), стоматологический факультет,

• 2018 - Техника IDR. Dr. Jose Carlos Martins Da Rosa (доктор Хосе Карлос МАРТИНС ДА РОСА). Dental Study Club (УЧЕБНЫЙ клуб «Дент-Лайн») , Киев.
  • 2019 - Практический курс «Пластика мягких тканей». Куцак Роман Андреевич. Dental Study Club (УЧЕБНЫЙ клуб «Дент-Лайн») , Киев.
Похожие специалисты:
Стоматолог, эндодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-эндодонтист