Садовський Дмитро Михайлович

Стоматолог, хірург
Видалення зубів будь-якої складності, парадонтальной хірургія, імплантація.

Лікар вміє дохідливо розповісти, пояснити, заспокоїти, якщо потрібно. Високопрофесійний рівень роботи, якісне лікування. Уже не перший раз звертаюся. Завжди впевнена у найкращому результаті. Щиро вдячна за турботу про мене. Дякую!
Надія
Все пройшло на високому рівні, лікар досить ввічливий і приємний. Спілкується грамотно, видно, що дуже кваліфікований фахівець. Мені все дуже сподобалось. А що найголовніше ми вирішили мою проблему, за досить розумну ціну. Рекомендую!

• 2015 р. — Національний медичний університет (Київ), стоматологічний факультет.

• 2018 р. — Техніка IDR. Dr. Jose Carlos Martins Da Rosa (доктор Хосе Карлос МАРТИНС ТА РОСА). Dental Study Club (УЧБОВИЙ клуб " Дент-Лайн"), м. Київ.
  • 2019 р. — Практичний курс "Пластика м'яких тканин". Куцак Роман Андрійович. Dental Study Club (УЧБОВИЙ клуб " Дент-Лайн"), м. Київ.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист