Орлов Антон Геннадиевич

Сосудистый хирург
врач высшей категории
кандидат медицинских наук
Врач специализируется в области сосудистой хирургии. Выполняет открытые, миниинвазивные и гибридные реконструктивно-восстановительные операции на сосудах. Проводит эндопротезирование брюшного и грудного отделов аорты, торакоскопическую грудную и поясничную внебрюшинную симпатэктомию при синдроме Рейно.

График работы специалиста: Время работы специалиста:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс

03 АПР

Чт

04 АПР

18:00

Антон Геннадійович, дякую Вам, шановний, за проведення оперативного втручання по видаленню пухлини шиї. Дізнавшись про свій діагноз я почала активно шукати лікаря, який би зміг провести таку складну операцію (в Запоріжжі мені відмовили відразу, зіславшись на складність розташування пухлини та її розміри). Далі я поїхала до столиці в пошуках СПЕЦІАЛІСТА, який би мені допоміг. В Національному інституті раку мене налякали, в приватних клініках ціни були космічні. І саме в цей момент мені порекомендували Вас. Після огляду МРТ та КТ Антон Геннадійович зробив УЗД та повідомив, що пухлина дуже складна, можливі операційні та післяопераційні ризики. Я погодилася на оперативне втручання. Завдяки високому професіоналізму Антона Геннадійовича, операція пройшла досить успішно. Величезне дякую Вам, шановний Антон Геннадійович. Також лікар постійно цікавиться самопочуттям та коригує медикаментозне призначення.
Віта
01 августа '21г.
Шукала лікаря для тата (складний випадок, операція на сонних артеріях) були багато де на консультаціях (Рівне, Львів, Хмельницький і майже весь Київ обійшли) доки не потрапили до Орлова Антона Геннадійовича, приємний як людина і професійний лікар, раді що вибрали саме його, операція пройшла чудово. Лікар постійно на зв'язку, все доступно пояснював. Також консультувала лікар Орлова Лариса Леонідівна, до та після операції, і на операції була присутня, теж чудова лікарка. Дякую їм за вдало проведену операцію і за гарне відношення

• 2009 - Донецкий Национальный медицинский университет им. М. Горького,

• 2010. Науково-практичний семінар «Стандарти діагностики та лікування хронічних захворювань вен». Київ.
  • 2013. Курс стажування за циклом «Ультразвукове дослідження судин». Донецьке обласне територіальне медичне об’єднання.
  • 2013. Курс ТУ «Інтенсивний базовий практичний курс з лапароскопічної хірургії». Учбовий центр «Ендофорс», Київ.
  • 2013. Endoscopic Vessel Harvesting Course. Universitätsklinikum hamburg-eppendorf. Hamburg, Germany.
  • 2013. Мастер-класс «Современные аспекты лапароскопичсекой герниологии и колопроктологии». ДУ «ІНВХ ім. В.К. Гусака НАМН України», Донецьк.
  • 2015. ПАЦ «Судинна хірургія». Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ.
  • 2018. ПАЦ «Судинна хірургія». МОЗ України Харківський Національний медичний університет ННІПО, Харків.
  • 2019. Workshop on the Straub Endovascualar System. National Institute for Cardiovascular Disease, Bratislava, Slovakia
  • 2019. Annual Vascular Workshop. East Tallin Central Hospital. Tallin, Estonia.
  • 2019, 2020. Leipzig Interventional Course. Leipzig, Germany.
  • 2020. Interactive Vascular Summit (iVS). Madrid, Spain.
  • 2021. Спеціалізація «Ультразвукова діагностика». Донецький національний медичний університет.

• Участник Ассоциации сосудистых хирургов, флебологов и ангиологов Украини. Член Европейского сообщества сосудистых хирургов (ESVS).

Врач-сосудистый хирург предоставляет услуги

• «Открытые», миниинвазивные (рентгенэндоваскулярные) и гибридные реконструктивно восстановительные операции на сосудах (шунтирование, протезирование, стентирование, балонная ангиопластика). Дебалкинг системой Rotarex, Straub Medical.
  • Эндопротезирование брюшного и грудного отделов аорты.
  • Лечение варикозной болезни методом РЧА ClosureFast, ЭВЛК, биоклеем VenaSeal.
  • Торакоскопическая грудная и поясничная внебрюшинная симпатэктомия при синдроме Рейно.
  • УЗИ сосудов.
  • Эмболизация маточных артерий.

Врач-сосудистый хирург занимается лечением заболеваний

• Облитерирующий атеросклероз брахиоцефальных артерий, брюшного отдела аорты (синдром Лериша), артерий верхних и нижних конечностей.
  • Аневризма аорты и артерий нижних конечностей.
  • Облитерирующий тромбангиит.
  • Синдром и болезнь Рейно.
  • Варикозная болезнь.
  • Посттромбофлебитический синдром.
  • Лечение фибромиомы матки без разрезов.
Похожие специалисты:
Эндоваскулярный хирург, интервенционный радиолог, интервенционный кардиолог, сосудистый хирург
Хирург, Маммолог, Проктолог, Сосудистый хирург (Флеболог), УЗИ