Лікування гіпертоничної хвороби у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі кардіологи
Знайдено 9 клінік

Сб
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Володимир
Доброго дня.Хочу висловити щиру подяку хірургу Кіхтяк Тарасу Андрійовичу -лікар знаючий свою справу,уважний ,професійний, компетентний Вислухає спокійно не поспішаючи.Багато років хворів на варикозне розширення вен.Після появи трофічних виразок консультацій з лікарями постало питання де робити операцію.Прочитавши в інтернеті відгуки по різних клініках,ми зупинилися на клініці Корона' і не пожалкували.Подзвонивши,нам призначили зустріч.На рецепції нас зустріли приємні дівчата ввічливі,легка спокійна музика.До нас особисто підійшов Тарас Андрійович провів в кабінет ,фахово проконсультував, зробив УЗД порадив що нам краще зробити і які наслідки можуть бути Після операції в палаті запропонували каву мені і дружині.Через годину пішов додому.За три дні а потім через місяць приходив на повторний огляд робили УЗД і все безкоштовно.Також хочу подякувати пані Ірині і всьому персоналу.Рекомендую всім клініку Корона' Із вдячністю Кузьменко Володимир. Хай вам щастить.
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Богдан
Висловлюю подяку Кіхтяку Т. А. І Кіхтяк І. В. та всім операційним медсестрам за вдало проведену операцію, бажаю всім здоровя мирного неба та хороших пацієнтів!!! Рекомендую всім клініку Корона!!! З повагою, Богдан
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Клініка неврології та нейрохірургії, терапії та сімейної медицини та регенеративного відновного лікування
  • Лікування гіпертонічної хвороби
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2
р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Триомед" займається діагностикой та лікуванням хвороб кардіологічного, кардіохірургічного, ендокринологічного, ревматологічного, гематологічного напрямків та судинної хірургії. Тут працюють лікарі першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
ЛЦ Виктория
5,2
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування гіпертонічної хвороби