Учбовий центр Мережі клінік VIVA

Киев
Проведення лекцій та практичних занять для співробітників в офісі або офлайн в учбовому центрі Мережі клінік VIVA
3000 грн
Лікарі в акції
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
5 відгуків
Терапевт, Ендокринолог
Терапевт, пульмонолог
Невролог
Лікар невідкладних станів
Ортопед-травматолог, хірург
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Учбовий центр Мережі клінік VIVA

Партнери, добрий день!

Запрошуємо вас та ваших партнерів до учбового центру Мережі клінік VIVA!

Ми пропонуємо проведення лекцій та практичних занять на актуальні медичні теми для ваших співробітників, партнерів в офісі або онлайн.

Висококваліфіковані лікарі-лектори розкажуть: як правильно надавати першу домедичну допомогу у критичних ситуаціях; про захворювання, які часто зустрічаються на території України; про препарати, які повинні бути в аптечці на різні випадки життя та інше.

Тривалість лекцій залежить від теми та кількості осіб.

Найбільш актуальні теми:

• Надання першої до медичної допомоги та основи реанімаційних заходів;
  • Перша допомога при травмі (забої, переломи, вивихи, кровотеча, термічна травма);
  • Перша допомога при отруєннях, укусах тваринами, комахами. Аптечка для пікніка;
  • Втома і стрес офісних працівників;
  • Туберкульоз;
  • Профілактика грипу та коронавирусной інфекції (COVID-19);
  • Діабет — симптоматика, причини захворюваності, профілактика;
  • Аптечка на різні випадки життя;
  • Контрацепція, підготовка до вагітності, патологічний клімакс, необхідність профоглядів для жінок.

Вартість лекції ОНЛАЙН або ОФЛАЙН для групи — 3000,00 грн.

Лекція для групи: "Надання Першої до медичної допомоги" з демонстрацією на манекені (2 години) — 3500,00 грн.

Лекція і практика для групи: "Надання Першої до медичної допомоги" з відпрацюванням навичок на манекені (4 години) — 7500,00 грн.

За вашим бажанням ми готові розробити і провести лекцію на цікаву для вас тему.

У випадку вашої зацікавленості ми додамо послугу до діючого прайсу.

Будемо раді бачити Вас в нашому учбовому центрі.

Дякую.

Інши клініки у пропозиції:
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.