Кардиотокография (КТГ) в Киеве (метро Черниговская)

Кардіотокографія (КТГ) 500 грн

Сб
Юлія
Багато невдалих спроб завагітніти було до того як потрапила до лікаря Адвени Вікторії Вікторівни, потрапила випадково, спочатку прийшла до Котлика В.В., він направив до лікаря, який дуже добре розбирається в гормонах. Дорога до вагітності була непроста, але ми з Вікторією Вікторівною не опускали руки і не падали духом. То ж аналіз ХГЧ на цей раз позитивний. Вікторія Вікторівна завжди мене підтримувала, завжди була зі мною постійно на зв‘язку і зараз теж, з розумінням до всього відноситься. Я раджу цього лікаря всім майбутнім мамам, тому що Господь творить чудеса руками лікарів. Вікторія Вікторівна, бережіть себе, будьте щасливі, я Вам бажаю великого жіночого щастя, Ви потрібні таким як я, Ви непросто прийшли на цю землю, той шлях, який ми пройшли разом- це велика праця і колосальні знання в галузі репродуктологіі. Дуже щиро дякую Вам, дякую помічниці Варварі Олександрівній і працівникам всієї клініки!
Катерина
Клініку порадила старша сестра, яка проходила тут обстеження усіх своїх вагітностей. Я потрапила до іншого лікаря, але все одно дуже задоволена роботою центру та професіоналів. Видно, що усі лікарі досвідчені, хочуть допомогти і знають як. Дуже раджу, будь-який лікар вам допоможе, перевірено!
Тетяна
Ми з чоловіком давно хочемо дітей. Але скільки б я намагалася завагітніти, все даремно. Зверталися за допомогою до спеціалістів, також все дарма. Аж поки одного разу не почули від знайомих, із схожою проблемою про Вацик Мирославу Михайлівну. Вирішили записатися до неї на прийом, як то кажуть "надія помирає останньою". І не пошкодували. Зараз на 15 тижні вагітності. Дякуємо Вам за допомогу!
Мирослава
Одного разу нам довелося потрапити на консультацію до лікаря-хірурга Тян О.С. Хочеться відмітити що він професіонал екстра класу, та лікар від Бога. Висловлюємо безмежну вдячність у допомозі вирішення нашої проблеми. У майбутньому будемо звертатися за допомогою лише до нього! Рекомендуємо!
Світлана
Дуже задоволені роботою лікаря-уролога Клименка Є.В. Не так давно довелося звернутися до нього за спеціалізованою допопмогою. Одразу помітна кваліфікація та професіоналізм лікаря. Уважний до найменших деталей. Зібрав анамнез, обстежив та призначив лікування. зараз почуваємо себе набагато ліпше. Витримки та наснаги Вам у вашій не легкій праці. Рекомендуємо!
Іван
Рудяк Микола Іванович надзвичайно хороша людина та видатний спеціаліст. Хочеться від щирого серця подякувати йому за професіоналізм, та побажати наснаги в його не легкій роботі. Рекомендуємо!
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акции
Киев ул. Юрия Литвинского (Российская), 54/15
м.Бориспольская42 8 м.Черниговская13
Клиника «Мати та дитина» - это специализированный медицинский центр, в котором проводится работа по сохранению репродуктивного здоровья. Начал функционировать в 2011 году. Основным вектором деятельности клиники есть вспомогательные репродуктивные технологии.
  • Кардіотокографія (КТГ) 500
Киев ул. А. Малышко, 39
м.Черниговская5 4
Центр урологии и гинекологии «ОМЕГА-КИЕВ» Деснянский специализируется на выявлении и терапии различных заболеваний репродуктивной и мочеполовой системы у мужчин и женщин.
  • Кардіотокограма (КТГ) плода, з заключенням лікаря 500