Диагностические центры Днепра в Самарском район

Электрокардиография (ЭКГ) 100 грн
Кольпоскопия 250 грн
Дуплексное сканирование сосудов шеи 300 грн

Марианна
Квалифицированный специалист, тщательный приём, осмотр, подход к детям.
Олена
Мені сподобалося! Видно, що людина професіонал у своїй справі! Вона мені розжувала все так детально, що питань не залишилось. Зазвичай, лікарі або мовчать, або вмикають не зрозумілу термінологію. Я була і в інших лорів, є з чим порівняти.
Вероніка
Відмінний лікар! Все докладно розповів, відповів на всі запитання з приводу самопочуття моєї дитини, приємний і ввічливий. Направив до інших фахівців. Дуже вдячна за повний, якісно проведений, огляд. Неодмінно буду звертатися ще!
Віта
Лікар доброзичливий. На скільки я можу судити, цілком компетентний. Вказала на можливі проблеми. Розпочала призначений курс лікування, все допомагає. так що повністю задоволена! прийду ще! Рекомендую!
Віра
Я задоволена роботою лікаря. Вона не байдужий до проблем моєї дитини, уважна, чітко опрацювала проблему. після детального обстеження призначила ефективне лікування. Все пройшло як найкраще. Дуже задоволена!
Надія
Лікар професіонал своєї справи. Людина, яка кардинально змінила моє ставлення до лікарів. Дуже грамотно було зроблена діагностика і аргументоване все призначення, все пройшло просто на вищому рівні. Прийду повторно! Рекомендую!
Здоровое поколение
Днепр ул. Космонавтов (ЖМ Приднепровский), 22
р.Самарский
Медицинский центр «Здоровое поколение» на Космонавтов — один из филиалов медицинской сети «Здоровое поколение», специализируется на предоставлении широчайшего спектра услуг для всей семьи. В клинике можно записаться на консультацию к терапевту, гематологу, стоматологу, психологу, пульмонологу, педиатру, хирургу, трихологу и другим специалистам.
  • УЗД молочних залоз 300
  • УЗИ органов малого таза (трансабдоминально и трансвагинально) 250
  • Кольпоскопия 250
  • Комплексне дослідження органів черевної порожнини (ШКТ) 300
  • УЗИ органов брюшной полости с определением функции желчного пузыря 400
6,1
Днепр ул. Гвая, 76
р.Самарский
Клиника На Ксеньевке предоставляет широкий перечень услуг по направлениям семейная медицина, иммунология, стоматология, терапия и ультразвуковая диагностика.
  • УЗИ органов малого таза 350
  • УЗИ мочевыделительной системы у мужчин (почки, надпочечники, мочевой пузырь, семенные пузырьки, простата, остаточная моча) 290
  • УЗИ мочевыделительной системы у женщин (почки, надпочечники, мочевой пузырь) 270
  • УЗИ органов брюшной полости 350
  • УЗИ щитовидной железы 290