Сторінка 3. Клініки в Харкові (метро Площа Конституції)

4,0
Знайдено 40 клінік

Сб Нед Цілодобово
Очень отзывчивый и хороший врач. Приезжает на дом к нам буквально по первому требованию. У нас ребенок родился не совсем здоровым и требует частого осмотра, но мы всегда можем рассчитывать на его помощь.
Вадим
Зашел на сайт клиники, нашел нашего доктора Куликова Валерия. Неоднократно водил сынишку на прием, делали привывку, да и так периодически бываем на обследовании. Меня устраивает его подход к лечению и консультации. Рекомендую!
Ульяна
Добрый день! Наш малыш родился недоношенным и возможности самостоятельно вскармливать нету, так как там нужен другой подход под присмотром врачей. Доверились Валерию Владимировичу, нам его рекомендовали знакомые, которые лечили у него своего ребенка.
Евгения
Валерий Владимирович сразу нашёл подход к нашей доченьке, она совсем не боялась и даже подружилась с ним. Внимательно её осмотрел, послушал, все обьяснил очень доступно, рассказал что делать. На следующий приём доця шла с удовольствием, как-буд-то в гости. Мы очень довольны что нашли профессионала, ещё и с таким подходом! Огромное спасибо!
Харків пл. Конституції 21/2 (вхід з вулиці Римарській)
м.Исторический музей 1 1 м.Площадь Конституции 3 2 м.Архитектора Бекетова 14 7
Спеціалізована клініка "Регіональний центр хребта і суглобів" займається лікувальною і відновної терапією при різних суглобових і хребетних патологіях.
Харків вул. Кооперативна, 28 А
м.Площадь Конституции 11 9 м.Исторический музей 11 9
Куликов Валерій Володимирович - педіатр-неонатолог, лікар ІІ кваліфікаційної категорії за фахом неонатологія, учасник асоціації неонатологів України. Спеціалізується на лікуванні соматичних та інфекційних патологій. Веде прийом дітей з народження і до 18 років.
Працює з
Багатопрофільний медичний центр «Інститут здоров'я» займається діагностикою, лікуванням і профілактикою хвороб скелета, сечостатевої системи, шкірних покривів. Фахівцями клініки розроблені унікальні методики лікування різних органів і систем.
Благодар
Харків пл. Конституції, 1
м.Площадь Конституции 4 1 м.Исторический музей 6 3
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" в Харкові - одна з кращих клінік, яка спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам з ожирінням, алкогольної та ігрової залежностями.
Харків вул. Кооперативна, 5
м.Площадь Конституции 7 5
Медичний центр здоров'я та краси «Благо» надає допомогу пацієнтам з алкогольною та наркотичною залежностями. Клініка працює в тісному контакті з лікувальними установами іншого профілю, а також з наркологічними реабілітаційними центрами.
Спеціалізована установа "Приватний кабінет нарколога доктора Ананьєва В. І" займається рятуванням від різних залежностей людини. Лікар кабінету веде активну наукову роботу.
4,3
Багатопрофільний діагностичний медичний центр "Велкам" надає послуги населенню по 7 основними напрямками: гінекологія, дерматологія, венерологія, урологія, стоматологія, кардіологія і отоларингологія.
4,3
Наркологічна клініка «Авіценна» була заснована в 1991 році. Спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні наркотичної, ігровий, нікотинової та алкогольної залежностей, а також реабілітацією пацієнтів.
4,3
Харків пл. Конституції, 1 (Палац Праці, під'їзд №6, офіс №62-01)
м.Площадь Конституции 2 2 м.Исторический музей 9 6
Спеціалізована клініка "Інститут сімейної психології та консультування" займається формуванням культури психологічних взаємин. Центр почав функціонувати в 2013 році.
4,3
Спеціалізована клініка "GlamSmile" пропонує своїм пацієнтам європейський рівень стоматології. Лікарі медичного центру неодноразово стажувалися за кордоном.