Клініки хірургії в Харкові (метро Площа Конституції)

Можливо, вас цікавлять лікарі хірурги біля ст. метро Площа Конституції
Розтин гнійних вогнищ (абсцес, флегмона, панарицій, лімфаденіт, фурункул, карбункул, парапроктит, мастит, кіста куприка, бартолініт та ін.) 1600 грн
Знайдено 10 клінік

Шушпанов Давід Максимович
Дуже добре
Юліана
Хороший, відповідальний спеціаліст. Не так давно консультувала мою дитину з приводу однієї проблеми. Все грамотно зробила, оглянула, порекомендувала лікування. Все пройшло на найвищому рівні! Лікування допомогло. Рекомендую!
Каріна
Справжній фахівець! Приходили з донькою до Лариси Анатолівни на консультацію. Все сподобалося, лікар професійно все зробила. Детально прокоментувала діагноз, та розповіла про стратегію вирішення проблеми. Усім задоволена. Рекомендую!
Сергей
Дуже професійний спеціаліст. Одного разу, нам довелося потрапити до нього на лікування. Хочу зізнатися, що усім задоволена. Лікар добрий та професійний. Маніпуляції проводить без болю. Дитині також сподобався. Рекомендую!
8,2
Центр дитячої хірургії та урології "Беатріс" спеціалізується на дитячому здоров'ї в багатьох областях. Надає послуги діагностики, консультації та інші послуги лікування кваліфікованими фахівцями урологами, хірургами, стоматологами. Приймають лікарі: Пащенко Константин Юрьевич, Туренко Игорь Анатольевич
  • діагностична цітоскопія 5 000
  • Ендоскопічна корекція ПМР-Вантріс, Нубіплант (без урахування вартості гелю) 5 000
  • Розсічення ендоскопічне уретероцелє 7 000
  • Пластика ЛМС при гідронефрозі 45 000
  • Уретроцістонеостомія при ПМР або уретрогідронефроза 45 000
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми. Приймають лікарі: Драган Александр Анатольевич, Тимченко Елена Константиновна
5,9
Харків вул. Данилевського, 26
м.Площадь Конституции 6 2 м.Центральный рынок 12 3
Медичний центр «Доктор Харків» - сучасна медустанова, в якій досвідчені фахівці проводять точну діагностику й ефективне лікування. У медичному закладі працюють лікарі зі стажем роботи понад 17 років.
5,3
Доктор (DOCTOR) - це медичний центр, що спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Колектив кваліфікованих лікарів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі дії виконуються на професійному рівні. Прийом ведеться за попереднім записом до фахівців будь-якого профілю.
5,2
Многопрофільний медичний центр «Панацея ХХІ век» вже більше 15 років займається діагностикою, терапією та хірургічним лікуванням різноманітних захворювань. Центр має ряд міжнародних та державних сертифікатів. Приймає лікар: Ткач Сергей Валерьевич
Працює з
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт.
Медичний центр "Здоров'я жінки" - клініка, що надає послуги за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, лабораторні аналізи, гінекологія, маммология, хірургія, пластична хірургія і дерматологія.
Харків пр-т Незалежності, 13
м.Университет 4 2 м.Госпром 4 2 м.Площадь Конституции 27 11
Вовк Валерій Анатолійович - хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, автор 63 наукових робіт і 26 патентів України. Спеціалізується на лікуванні гриж всіх локалізацій, захворювань жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, кіст печінки та ін. хвороб.
4,3
Багатопрофільний діагностичний медичний центр "Велкам" надає послуги населенню по 7 основними напрямками: гінекологія, дерматологія, венерологія, урологія, стоматологія, кардіологія і отоларингологія.
4,2
Харків вул. Багалія, 5 (вул. Фрунзе)
м.Пушкинская 9 2 м.Архитектора Бекетова 8 3 м.Площадь Конституции 23 10
Багатопрофільний медичний заклад «Жіночий лікар плюс» лікувально-діагностичний центр, оснащений сучасним високотехнологічним діагностичним обладнанням, що має власну лабораторію.