Авіценна, наркологічна клініка

4.3
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Наркологічна клініка «Авіценна» була заснована в 1991 році. Спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні наркотичної, ігровий, нікотинової та алкогольної залежностей, а також реабілітацією пацієнтів.

Фахівці клініки надають такі медичні послуги:

• консультації лікарів: нарколога; психолога-психотерапевта; підліткового психіатра-нарколога;
  • екстрена детоксикація організму;
  • будь-яка наркологічна допомога;
  • виведення з депресії;
  • введення фармпролонгов;
  • імплантація антиалкогольних капсул;
  • лазерна терапія.

Доктора центру працюють, у тому числі, і вдома у пацієнта. Центр оснащений сучасною технікою для лазеротерапії, діагностичними апаратами, обладнаний наркологічний диспансер. Також працює швидка допомога. Пацієнтам клініки гарантується повна анонімність.

Установа працює цілодобово. Найти клініку можна за наступною адресою: пров. Лопанський, 6.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Авіценна, наркологічна клініка, вартість послуг:

• Консультація нарколога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Геогрий
С первого сеанса лечения в Авицене появилось чувство уверенности в том, что любые проблемы можно решить, если обратится за помощью к специалисту! И дело не только в методах и методиках лечения, а в моральной поддержке врача и внимательном отношении к пациенту.Спасибо за будущее!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00