Клініки психотерапії в Харкові (метро Площа Конституції)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти біля ст. метро Площа Конституції
Консультація пісіхіатра / психотерапевта (лікар вищої категорії, кандидат мед. Наук) 430 грн
Знайдено 9 клінік

Сб
Олександра
Дуже дякую за допомогу!!! За одну консультацiiю мене вернули до життя!!!Дуже дякую, та усiм рекомендую звертатись до Кулiш Н. А. Це дiйсно професiонал з велико i лiтери.
Алена
Благодарю , Наталья . Дочка- подросток , уже после первой встречи , поверила в себя , ушли уныние и депрессия. Я понимаю , что чудес не бывает и нам предстоит еще работа с вами , но мы увидели , как говориться , "свет в конце туннеля ".Спасибо и до встреч.
Надежда
Отличный доктор и человек. Собраюсь продолжать разбираться со своими проблемами именно тут.
Дуже приємна в спілкуванні лікар. Консультуюся у неї вже протягом місяця. Допомогла мені подолати багатьох моїх "демонів". Одна із найрозумніших людей, які мені траплялися. Зараз, моє життя значно налагодилося. Спасибі доктору.
8,4
Харків пр-т. Героїв Харкова, 162
м.Дворец спорта 3 м.Турбоатом 5 м.Площадь Конституции 5
Клініка "BABY LUCK" спеціалізується на апаратному лікуванні вад зору у дітей. Консультаційний прийом пацієнтів проводять офтальмолог і невролог.
  • Консультація пісіхіатра / психотерапевта (лікар вищої категорії, кандидат мед. Наук) 430
  • Повторна консультація психотерапевта / психіатра протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 350
Харків вул. Гаршина, 9. 1 пов. ТЦ Яблуко
м.Исторический музей 3 2 м.Площадь Конституции 4 3
Приватний кабінет психолога Куліш Наталії дає клієнтам можливість розібратися в життєвих труднощах, відновити психологічне здоров'я і віру в себе. Прийом здійснює практикуючий психолог, кваліфікований фахівець. Приймає лікар: Кулиш Наталья Анатольевна
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини. Приймає лікар: Жван Виктория Викторовна
  • Лікування депресії
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми.
5,3
Харків вул. Данилевського, 26
м.Площадь Конституции 6 2 м.Центральный рынок 12 3
Медичний центр «Доктор Харків» - сучасна медустанова, в якій досвідчені фахівці проводять точну діагностику й ефективне лікування. У медичному закладі працюють лікарі зі стажем роботи понад 17 років.
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Исторический музей 12 6 м.Площадь Конституции 16 5 м.Южный вокзал 30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.
Спеціалізована установа "Приватний кабінет нарколога доктора Ананьєва В. І" займається рятуванням від різних залежностей людини. Лікар кабінету веде активну наукову роботу.
4,3
Харків пл. Конституції, 1 (Палац Праці, під'їзд №6, офіс №62-01)
м.Площадь Конституции 2 2 м.Исторический музей 9 6
Спеціалізована клініка "Інститут сімейної психології та консультування" займається формуванням культури психологічних взаємин. Центр почав функціонувати в 2013 році.
4,3
Харків пров. Івана Дубового, 9 в, 5 поверх, офіс 1
м.Площадь Конституции 10 4
Спеціалізоване установа "Харківський Інститут Гештальт і психодрами" займається нормалізацією психічного здоров'я людини та проведенням різних тренінгів і консультуванням. Почав функціонувати в 2013 році. Фахівці установи проходили навчання за кордоном.