Благодар, медичний психотерапевтичний центр у Харкові

4.4
Харків, пл. Конституції, 1
м.Площа Конституції4 1 м.Історичний музей6 3
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" в Харкові - одна з кращих клінік, яка спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам з ожирінням, алкогольної та ігрової залежностями.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Благодар, медичний психотерапевтичний центр у Харкові, вартість послуг:

• Лікування ожиріння
  • Лікування ожиріння (за пільгою)
  • Лікування ожиріння (для пацієнтів центру)
  • Лікування ожиріння індивідуальне
  • Лікування алкоголізму
  • Лікування тютюнопаління індивідуальне
  • Лікування ігроманії індивідуальне
  • Лікування алкоголізму індивідуальне

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ника
Главное, эьто понять, что все эти плохие привычки не делают жизнь лучше и не решают проблем. Я поняла это в этом центре и благодарна за этот опыт. Теперь все будет по другому
Иван Карп
Много сил и времени, также денег я выкинул на курение а потом на попытки от него избавиться. После того как я было чуть не умер от воспаления легких, в серьезе задумался исправить свое здоровье в лучшую сторону. Спасибо вам ребятки-вы лучшие! Все желаю не болеть.
Круглов Е.
Я переселенец. потеря дома -это огромный стресс! Начал выпивать и покуривать, это не решало мои проблемы. Стал захаживать в игровые автоматы, это тоже не решало мои проблемы, все только еще больше усугублялось. Как же я благодарен вашему психологическому центру,я вновь успешный человек, уже снимаю квартиру, думаю обзавестись новой семьей.
Телетова С.Г.
В Харькове не так много хороших специалистов в области излечения от ожирения. Долгое время я не находила свое место в этом городе, постоянные смешки, стрессы, вот все что у меня было. Теперь я новый человек - спасибо вашему центру, буду вас рекомендовать своим таким же подругам-пышкам.
Зверніть увагу на інші клініки:
Приватний кабінет психолога, тілесно-орієнтованої терапевта Черноскутової Софії спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки дорослим і дітям в складних ситуаціях. В роботі фахівець використовує крім стандартних підходів тілесну терапію та проектні техніки.
У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» ведуть прийом кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи.
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 09:00-14:00
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
Пн — Пт: 09:00-17:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-16:00
АВС (Age and Beauty Control Clinic) — медичний центр інноваційних технологій, в якому ви можете пройти комплексну діагностику здоров'я та отримати консультацію фахівців онлайн. Фахівцями клініки розроблено авторську програму "Відновлення після перенесеного COVID-19".