Медичний центр Велкам

4.3
Харків, вул. Садова, 2 (вул. Чубаря)
м.Історичний музей8 3 м.Архітектора Бекетова11 7 м.Площа Конституції11 3
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Багатопрофільний діагностичний медичний центр "Велкам" надає послуги населенню по 7 основними напрямками: гінекологія, дерматологія, венерологія, урологія, стоматологія, кардіологія і отоларингологія. Пацієнтам надаються послуги:

• профільні консультації лікарів,
  • різні види лікувального масажу,
  • УЗД внутрішніх органів,
  • інфекційні,
  • вірусні,
  • гормональні,
  • алергопроби.

Медичний центр "Велкам" зручно розташований в центрі Харкова, поблизу станцій метрополітену та зупинок громадського транспорту.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр Велкам, вартість послуг:

• Блокада сім'яного канатика у чоловіків
  • Пластика вуздечки крайньої плоті (френулотомія)
  • Лікування гонореї у чоловіків і жінок
  • Консультація венеролога
  • Лікування передменструального синдрому
  • Лікування гарднерельозу (бактеріального вагінозу)
  • Лікування генітального герпесу у жінок
  • Консультація гінеколога
  • Лікування молочниці (кандидозного кольпіту)
  • ПАП тест (тест Папаніколау або цитологічний мазок)
  • Біопсія шийки матки з піхви
  • Лікування кондиломи у жінок
  • Лікування клімаксу (менопаузи)
  • Лікування кісти яєчника без операції
  • Консультація дерматолога
  • Видалення бородавок радіохвильовим методом
  • Видалення родимок радіохвильовим методом
  • Консультація отоларінголога
  • Консультація отоларінголога
  • Видалення сірчаних пробок у вухах
  • Промивання лакун піднебінних мигдалин двома методами
  • Промивання пазух носу методом зозуля (про Проетцу)
  • Неврит слухового нерва
  • Пломбування зубів
  • Лікування молочних зубів
  • Консультація стоматолога
  • Консультація уролога
  • Катетеризація сечового міхура у чоловіків і жінок
  • Поліпи в носі

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Сегей
Был у зубного Людмилы Николаевны. Добрый и отзывчивый врач. Все замечательно, рекомендую!
Сергей
Обращался к зубному на улице Садовой 2, врач Людмила Николаевна. Рекомендую по цене и качеству.
Галина Анатольевна
Ставила в «Велкам» пломбы. Дело обычное, но делать решила именно там, так как уже не раз убеждалась в профессионализме работающих там врачей. Все сделали очень аккуратно, дали несколько советов как уберечь зубы и распознать проблемы заранее.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00