Клініки психології в Харкові (метро Площа Конституції)

Можливо, вас цікавлять лікарі психологи біля ст. метро Площа Конституції
Глибинне опрацювання питання, чи зняття негативного стану технологіями миттєвих результатів (РПТ3, ДІ) 4300 грн
Консультація дитячого психолога 1200 грн
Знайдено 8 клінік

Сб
Олександра
Дуже дякую за допомогу!!! За одну консультацiiю мене вернули до життя!!!Дуже дякую, та усiм рекомендую звертатись до Кулiш Н. А. Це дiйсно професiонал з велико i лiтери.
Алена
Благодарю , Наталья . Дочка- подросток , уже после первой встречи , поверила в себя , ушли уныние и депрессия. Я понимаю , что чудес не бывает и нам предстоит еще работа с вами , но мы увидели , как говориться , "свет в конце туннеля ".Спасибо и до встреч.
Надежда
Отличный доктор и человек. Собраюсь продолжать разбираться со своими проблемами именно тут.
Василий
Спасибо Наталье за уделённое время, за полтора года терапии качественные изменения в характере и самоощущении помогли изменить мою жизнь в лучшую сторону. Наталья внимательно выслушивала и помогала взглянуть на себя с другой стороны помогая сориентироваться в этой жизни. Рекомендую друзьям и знакомым.
Харків вул. Гаршина, 9. 1 пов. ТЦ Яблуко
м.Исторический музей 3 2 м.Площадь Конституции 4 3
Приватний кабінет психолога Куліш Наталії дає клієнтам можливість розібратися в життєвих труднощах, відновити психологічне здоров'я і віру в себе. Прийом здійснює практикуючий психолог, кваліфікований фахівець. Приймає лікар: Кулиш Наталья Анатольевна
  • Консультація дитячого психолога 1 200
  • Консультація психолога 1 200
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини. Приймає лікар: Жван Виктория Викторовна
  • Консультація психолога 4 300
  • Глибинне опрацювання питання, чи зняття негативного стану технологіями миттєвих результатів (РПТ3, ДІ) 4 300
  • Консультація психолога-психотехнолога 4 300
  • консультація нумеролога 450
5,9
Харків вул. Данилевського, 26
м.Площадь Конституции 6 2 м.Центральный рынок 12 3
Медичний центр «Доктор Харків» - сучасна медустанова, в якій досвідчені фахівці проводять точну діагностику й ефективне лікування. У медичному закладі працюють лікарі зі стажем роботи понад 17 років.
Харків вул. Кооперативна, 5
м.Площадь Конституции 7 5
Медичний центр здоров'я та краси «Благо» надає допомогу пацієнтам з алкогольною та наркотичною залежностями. Клініка працює в тісному контакті з лікувальними установами іншого профілю, а також з наркологічними реабілітаційними центрами.
Спеціалізована установа "Приватний кабінет нарколога доктора Ананьєва В. І" займається рятуванням від різних залежностей людини. Лікар кабінету веде активну наукову роботу.
4,3
Харків пл. Конституції, 1 (Палац Праці, під'їзд №6, офіс №62-01)
м.Площадь Конституции 2 2 м.Исторический музей 9 6
Спеціалізована клініка "Інститут сімейної психології та консультування" займається формуванням культури психологічних взаємин. Центр почав функціонувати в 2013 році.
4,3
Харків пров. Івана Дубового, 9 в, 5 поверх, офіс 1
м.Площадь Конституции 10 4
Спеціалізоване установа "Харківський Інститут Гештальт і психодрами" займається нормалізацією психічного здоров'я людини та проведенням різних тренінгів і консультуванням. Почав функціонувати в 2013 році. Фахівці установи проходили навчання за кордоном.
3,0
Харків пл. Конституції, 1 (Палац Праці), під'їзд 6, пов. 5, оф. 65-13