Клініки косметології в Харкові (метро Площа Конституції)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля ст. метро Площа Конституції
Механічна чистка обличчя (1,5 години) 440 грн
Знайдено 8 клінік

Руслана
Дуже сподобалося уважність лікаря, глибоке розуміння проблеми. З питання з яким я звернулася, вже зверталася не до одного фахівця, і приємно те, що від Світлани Володимирівни я вийшла з упевненістю, що мою проблему можна вирішити! Дякую!
Світлана
Все було чудово, нам дуже сподобалося. У доктора ми спостерігаємо давно. Лікар завжди дає об'єктивну думку, дає хороші рекомендації на що потрібно звернути увагу. Ми дуже задоволені. У майбутньому за необхідності будемо звертатися.
Сабина Видадиевна, самый добрый врач и замечательный человек ❤️ На обследование нашли патологию,лечили медикаментозно,но положительного эффекта не было,сделали операцию и сохранили репродуктивную функцию
Станислав
Врач брала анализы лично. Потом поставила несуществующий диагноз "трихомониаз" и прописала дорогостоящее лечение с капельницами и т.д.. Мне хватило ума обратиться к другому специалисту и стать анализы в независимой лаборатории, которые показали что я здоров. Вот так я сходил к ней на прием.
7,8
Медичний центр шкіри і терапії Milner-Mediсal більше 20 років спеціалізується в області виявлення і видалення шкірних новоутворень і меланоми. Приймають лікарі: Овчаренко Любовь Васильевна, Татузян Евгения Геннадиевна
У кабінеті дерматовенеролога клініки «Дерматологія плюс» проводиться лабораторна діагностика та комплексне лікування різних венеричних і шкірних захворювань. Також виконуються косметологічні маніпуляції. Приймає лікар: Гаврюшенко Алина Геннадиевна
4,3
Спеціалізована клініка "Інститут Гіалуаль" - це медичний заклад, в якому проводяться дослідження, розробки і застосування новацій для підтримки краси та молодості всього тіла.
4,2
Харків вул. Багалія, 5 (вул. Фрунзе)
м.Пушкинская 9 2 м.Архитектора Бекетова 8 3 м.Площадь Конституции 23 10
Багатопрофільний медичний заклад «Жіночий лікар плюс» лікувально-діагностичний центр, оснащений сучасним високотехнологічним діагностичним обладнанням, що має власну лабораторію.
8,4
Харків пр-т. Героїв Харкова, 162
м.Дворец спорта 3 м.Турбоатом 5 м.Площадь Конституции 5
Клініка "BABY LUCK" спеціалізується на апаратному лікуванні вад зору у дітей. Консультаційний прийом пацієнтів проводять офтальмолог і невролог.
  • Механічна чистка обличчя (1,5 години) 440
  • Ультразвукова чистка обличчя (1 година) 400
  • Комбінована чистка обличчя (2,5 години) 470
  • Лікувальна чистка обличчя (для проблемної шкіри) 550
  • Масаж обличчя і зони декольте класичний от 170
5,3
Харків вул. Данилевського, 26
м.Площадь Конституции 6 2 м.Центральный рынок 12 3
Медичний центр «Доктор Харків» - сучасна медустанова, в якій досвідчені фахівці проводять точну діагностику й ефективне лікування. У медичному закладі працюють лікарі зі стажем роботи понад 17 років.
5,3
Доктор (DOCTOR) - це медичний центр, що спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Колектив кваліфікованих лікарів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі дії виконуються на професійному рівні. Прийом ведеться за попереднім записом до фахівців будь-якого профілю.
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт.