Сторінка 2. Лікарі діагности в Києві (метро Вирліца)

Была на приеме в гастроэнтеролога Латыш Н.О. Очень внимательный и приятный доктор. Очень благодарна!
30 січня '18 г.
Алла Ив.
Второй раз посещала доктора – Латыш Н.О, очень рада что нашла этого врача. Доктор очень внимательный, дает дельные рекомендации. Очень рекомендую. Спасибо!
15 січня '18 г.
Анна А.
Посетила сегодня доктора гастроэнтеролога – Латыш Н.О. Спасибо доктору за внимательный осмотр, детальную и понятную консультацию, индивидуально подошла к проблеме, дала дельные рекомендации. Рекомендую!
19 листопада '17 г.
Делала УЗИ в центре РостОк. Хороший доктор. Спокойно, внимательно и обходительно ведет себя с пациентом. По обследованию разъяснила, на что обратить внимание, к какому доктору желательно сходить на консультацию и какие анализы сдать. Не пугает, что вот и всё вам. Говорит по делу, ничего лишнего. Рада ,что обошлась без стресса , хотя проблемы со здоровьем есть.
23 квітня '18 г.
УЗД-фахівець, терапевт
31 рік досвіду
Лікар ультразвукової діагностики, спеціалізується на проведенні досліджень внутрішніх органів, виявляє різні порушення у будові і роботі органів. Наталя Олегівна проводить діагностику шлунково-кишкового тракту, серця і судин, суглобів, залоз внутрішньої секреції, органів малого таза, м'яких тканин. Досконало оволоділа навичками ультразвукової діагностики, працює із сучасномим обладнанням. Обстеження призначається при скаргах пацієнта, при підозрі на наявність пухлин, для відстеження динаміки одужання і т.д.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Уролог, УЗД-фахівець
Лікар проводить широкий спектр діагностичних, ендоурологічних маніпуляцій і операцій при сечокам’яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози і новоутвореннях сечового міхура та операції на органах сечовидільної системи та репродуктивних органах.
Гінеколог, УЗД спеціаліст
Лікар займається лікуванням запальних захворювань жіночих статевих органів. діагностику та лікування гормональних порушень менструального циклу, підбір методу контрацепції, введення/видалення внутрішньоматкового пристрою, діагностику та лікування патології шийки матки, видалення кондилом жіночих статевих органів радіохвильовим методом.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з лікування безпліддя, доброякісних новоутворень яєчників і матки, підбір методу контрацепції, введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів. Закінчила Харківський державний медичний університет.
Записатися на прийом8 онлайн записів