Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Києві (метро Вирліца)

Кристина
Специалист высококлассный, очень грамотный, видит проблемы, знает решение. К ней мы обратились с бесплодием. Можно задать любой вопрос, очень подробно и понятно донесена информация. Огромное спасибо. Здорово, что в нашей медицине есть такие врачи.
15 лютого '17 г.
У Алены Николаевны я проходила УЗИ во время беременности. После приема остались только положительные впечатления. Очень приятная доктор. Я рада, что записалась на прием именно к ней!
21 грудня '16 г.
Алена
Давно болит шея, голова. Сделала УЗИ шейного отдела. Благодаря Наталье Геннадиевне установили диагноз, я очень довольна. Спасибо.
19 грудня '16 г.
врач грамотная и умная женщина, все процедуры проводит образцово
08 листопада '16 г.
УЗИ-специалист, реаниматолог-анестезиолог
Лікар спеціалізується на виявленні вроджених та набутих вад серця, атеросклеротичних уражень судин за допомогою ультразвукового обладнання. Здійснює прийом дорослих та дітей. Виконує УЗД серця, дуплексне сканування судин шиї, доплерографію судин головного мозку. Є учасником Асоціації радіологів України (АРУ).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на ультразвукових діагностичних дослідженнях і питаннях репродуктології. Лікує безпліддя, консультує при проблемах зачаття, спостерігає вагітних. Крім того, надає послуги лікування запалень та інфекцій жіночої статевої системи. Практикує в роботі лазерні і радіохвильові технології.
Київ вул. Харківське шосе, 182 (2 поверх, вхід з двору, оф. 234) м.Бориспільська133м.Вирліца96
УЗД-фахівець, терапевт
31 рік досвіду
Лікар ультразвукової діагностики, спеціалізується на проведенні досліджень внутрішніх органів, виявляє різні порушення у будові і роботі органів. Наталя Олегівна проводить діагностику шлунково-кишкового тракту, серця і судин, суглобів, залоз внутрішньої секреції, органів малого таза, м'яких тканин. Досконало оволоділа навичками ультразвукової діагностики, працює із сучасномим обладнанням. Обстеження призначається при скаргах пацієнта, при підозрі на наявність пухлин, для відстеження динаміки одужання і т.д.