Сторінка 3. Лікарі травматологи в Києві (Святошинський район)

Евгения
Нормальных ортопедов нет. Я раньше всегда так думала. Потому что мне никогда не попадался специалист, который реально понимает, что он делает. На моем пути встретился Руслан Рафкатович. Это просто благословение! Классный специалист, знает свое дело, назначения врача работают. Рекомендую!
26 січня '20 г.
Ортопед-травматолог
Лікар спеціалізується на первинних і планових оглядах новонароджених дітей. Надає допомогу при появі ударів, травм, розтягувань і переломів різної тяжкості. Працює з дисплазією кульшових суглобів. Схему терапії підбирає на підставі поставленого діагнозу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-10
Хірург, ортопед, травматолог, вертебролог
Лікар проводить вертебрологічному і ортопедичні консультації. Спеціалізується на лазеротерапії і ударно-хвильової терапії. Займається реабілітацією пацієнтів після перенесених травм і оперативних втручань. Лікує переломи, вивихи і розтягнення зв'язок.
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом3 онлайн записи
Фізичний реабілітолог
Лікар займається реабілітацією пацієнтів після перенесених травм та операцій. Володіє масажними техніками. Спеціалізується на кінезіотерапії. Лікує вальгусну та варусну деформацію нижніх кінцівок, п'яткову шпору, переломи кінцівок, спінальні патології (грижі, протрузії) та артрози.