Сторінка 5. Лікарі терапевти в Києві (Шевченківський район)

Дмитрий
Я служив в роте почетного караула, там очень много приходилось маршировать. После армии начало беспокоить правое колено. В местной больнице назначили мази, которые временно помогали и давали временный эффект. Решил обратиться к специалистам, а именно к врачу терапевту Коржук Валерию. После консультации и полной диагностики поставили диагноз артрит коленного сустава, с последующим курсом лечения. Рекомендую.
20 грудня '19 г.
Виктор
Я дальнобойщик и понятное дело, не слишком заморачивался вопросами правильного питания — даже регулярно питаться не всегда получалось. В результате хронический гастрит и букет сопутствующих заболеваний. Юлия Викторовна помогла мне не только с основной проблемой, но и рассказала, как организовать свою жизнь так. чтобы в дальнейшем проблемы с ЖКТ меня не беспокоили.
11 грудня '16 г.
Стас
Доктор хороший, вежливая, внимательная, душевная. Спасибо.
07 серпня '16 г.
Вероника
Всегда доверяю медцентру Евмакс и знаю, что там работают отличные доктора. Корнутяк Юлия Викторовна – не исключение.
21 квітня '16 г.
Терапевт
Лікар терапевт Коржук Валерій Олександрович займається лікуванням і діагностикою системних захворювань, запальних захворювань суглобів. Проводить сучасну антикоагулянтну терапію. В роботі застосовує такі методи діагностики, як ЕКГ, холтерівське моніторування, спірометрія, добове моніторування АТ.
Викликати лікаря додому
Доктор Кортуняк Юлія Вікторівна займається сімейною терапією, спеціалізується на лікуванні хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів, травної системи, серця, судин. Проводить консультації з питань здорового способу життя, правильного харчування, фізичних вправ.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289
Сімейний лікар, Терапевт
Доктор Федоренко Наталія Анатоліївна займається сімейною терапією, приймає і консультує пацієнтів з питань діагностики та лікування гострих респіраторних захворювань, сезонних спалахів грипу, гострих запальних процесів внутрішніх органів. Призначає лабораторні дослідження, апаратну діагностику, встановлює діагноз. Призначає і контролює прийом лікарських препаратів.
Київ вул. Щербаківського, 52 м. Нивки206м.Сирець289
Терапевт
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Консультація Тільки онлайн - 350
Терапевт, лікар виїздної служби
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, риносинусит, пневмонію, бронхіт та бронхіальну астму, цистит, гастрит, остеохондроз та СOVID-19. Консультує з питань вакцинації.
Терапевт, гастроентеролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальної і серцево-судинної систем. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, анемією, бронхітом, синдромом подразненого кишечника, гастритом, холециститом, цирозом печінки і іншими патологіями.
Консультація від 550
Терапевт, лікар УЗД
Лікар проводить консультативний прийом, УЗД органів черевної порожнини, заочеревинного простору, нирок, сечового міхура, передміхурової залози(трансабдомінально) щитоподібної залози, легень(+плевральної порожнини), лімфатичних вузлів, ЕКГ. Проводить УЗД дітям з 6 років.
Терапевт
Лікар-терапевт Швидка Ірина Олександрівна займається лікуванням кардіологічних захворювань, таких як ішемічна хвороба серця, серцева недостатність; гастроентерологічних хвороб, таких як панкреатит, гастрит, холецистит; отоларингологічних хвороб, таких як фарингіт, тонзиліт, бронхіт.
Терапевт, Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, грипом, пневмонією, гострим і хронічним тонзилітом, гастритом, хронічним панкреатитом і холециститом, виразковою хворобою шлунку та бронхітом. Консультує з питань харчування та вакцинації.
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16) м.Лук'янівська145м.Контрактова площа3216