Сторінка 2. Лікарі гастроентерологи в Києві (Шевченківський район)

Александр И.
Доверил свои проблемы с желудком Елене Александровне - и не пожалел. Она не назначает лечение по стандарту, а ищет такое, какое подходит именно тебе. Ведь к каждому организму нужен свой подход. Результаты налицо: боли прошли, стул в норме, даже лицо посвежело. Спасибо доктору.
27 лютого '19 г.
Артем
Очень знающая врач, оказала нам неоценимую помощь. Благодарю за лечение моего сына и искреннюю поддержку
14 грудня '16 г.
Гастроентеролог
Доктор Вороніна Світлана Степанівна спеціалізується в області гастроентерології. Кандидат медичних наук, займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту у пацієнтів різного віку. Лікує такі недуги як гастрит, гельмінтоз та холецистит.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Терапевт
Лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в галузі ревматології, кардіології, гастроентерології, нефрології, пульмонології та інфектології. В спектр обов'язків лікаря входить проведення фізіотерапевтичних процедур призначення реабілітаційних та профілактичних заходів, В роботі грунтується на сучасні методи діагностики і лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Гастроентеролог, сімейний лікар
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог, веде прийом пацієнтів зі скаргами на біль у шлунку, печію, здуття живота, неприємні відчуття та гіркоту в роті, нудоту, порушення дефекації тощо. Проводить діагностику, призначає лікування гастриту, панкреатиту, гепатиту, дискінезії шлунка, дванадцятипалої, жовчних та інших шляхів та інших патологій шлунково-кишкового тракту.
Гастроентеролог
Лікар гастроентеролог вищої категорії, фахівець у галузі лікування хвороб ШКТ, у тому числі гастриту, холециститу, виразки, гепатиту. До гастроентеролога необхідно звертатися при появі печії, рефлюксу, болю після їжі, утрудненого травлення, нальоту на язику, порушень випорожнень, здуття та багатьох інших ознак.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Гастроентеролог
Чому я працюю лікарем? Є бажання зробити якість життя людей краще.
Хірург
Лікар вищої категорії, проводить консультації, застосовує оперативні втручання лапароскопічним та відкритим способом
Хірург, проктолог
Лікар проводить консультативний прийом та оперативне лікування патологій таких як доброякісні новоутворення шкіри та м' яких тканин, невідкладна патологія органів черевної порожнини та інших.
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
Сімейний лікар
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Консультація Тільки онлайн - 350