Сторінка 3. Лікарі терапевти в Києві (метро Оболонь)

Викуля Туманян
Не так давно так жестоко отравилась, а тут еще и карантин кругом. Елена Георгиевна меня быстро поставила на ноги, и я смогла вернуться на работу. Спасибо!
14 вересня '21 г.
Соколова Елена Георгиевна это не врач а просто шарлатанка. Таких неадекватных людей я ещё не встречала. Она вообще не знает что такое врачебная этика. Не ходите к ней!
30 листопада '-1 г.
Карина
Елену Георгиевну мне посоветовали знакомые. Врач отличный. Всегда поможет, даже если заболел ребенок. Окажет первую помощь, подскажет как действовать дальше. Она настоящий справочник!
26 червеня '18 г.
Юля
Елена Георгиевна наш семейный доктор. Она знает о заболеваниях и их лечении все. Помогает как взрослым, так и детям. Наблюдаемся у нее всей семьей, очень довольны.
08 липня '18 г.
Сімейний лікар, педіатр
Сімейний доктор. Веде консультативний прийом терапевта. Займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю у дорослих і дітей, в тому числі ГРВІ, гепатиту С, гельмінтозів.
Терапевт, ендокринолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з патологіями травної, сечовидільної та серцево-судинної систем. Спеціалізується на лікуванні хвороб ендокринологічної системи. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, ультразвукове дослідження внутрішніх органів та рентген.
Терапевт, кардіолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями травної, дихальної та сечовидільної систем. Проводить профілактичні огляди пацієнтів з факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Виконує електрокардіографію, ехокардіографію та плевральну пункцію під контролем УЗД. Лікує пороки серця, гіпертонічну хворобу, стенокардію, аритмію та серцеву недостатність.
Викликати лікаря додому
Консультація від 600
Терапевт, Гастроентеролог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням респіраторних інфекцій, гастроентерологічних патологій та серцево-судинних захворювань. Також приймає пацієнтів із захворюваннями органів дихання. Успішно лікує ларингіт, ГРВІ, бронхіт, пневмонію, холецистит, панкреатит та гіпертонічну хворобу.
Викликати лікаря додому
Консультація від 600
Терапевт
Лікар займається виявленням та лікуванням хвороб терапевтичного профілю. Виконує ЕКГ, розшифровує результати досліджень. Успішно лікує ГРЗ, бронхіти, бронхіальну астму, гіпертонічну хворобу, вегетативну соматоформну дисфункцію. Консультує з питань вакцинації.
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30