Сторінка 2. Лікарі ендокринологи в Києві (метро Контрактова площа)

Очень хотелось избавиться от лишнего веса, но после диет и голодания становилась только раздражительной и даже агрессивной. Решила обратиться к специалисту. По рекомендациям Юлии Валентиновны многое пришлось изменить в привычной жизни, но я наконец получила заветный результат. Килограммы стали уходить. Так что сейчас меняю весь свой гардероб.
04 березеня '19 г.
Валерия
На протяжении полугода консультируюсь регулярно у врача и чувствую себя хорошо
13 січня '17 г.
Ендокринолог, терапевт
Доктор Черноконь Юлія Валентинівна займається терапією захворювань, спеціалізується на проблемах ендокринологічного профілю. Проводить первинний прийом пацієнтів, ставить на облік і призначає відповідне лікування. Проводить серію аналізів на цукрових діабет, в разі позитивного результату лікує пацієнта, також веде прийом пацієнтів з порушеннями в роботі щитовидної залози, гіпоталамуса і гіпофіза.
Ендокринолог
Лікар ендокринолог. Надає послуги з діагностики та лікування пацієнтів з патологією щитовидної залози, веде пацієнтів після оперативних втручань на щитовидній залозі, з аутоімунними процесами і вузловим зобом. Закінчила національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.
Ендокринолог, Трихолог
Консультація Офлайн – 950 грн Онлайн – 800 грн