Сторінка 3. Лікарі стоматологи в Києві (метро Палац Україна)

Антон
Я був тільки на консультації, про кваліфікацію можу сказати тільки те, що вона на досить високому рівні. Рекомендації звучать дуже переконливо, детально, дохідливо. Я отримав відповіді на всі мої запитання. Спасибі!
07 березеня '20 г.
Валерія
Лікар дуже уважний і доброзичливий. На високому рівні провів консультацію і дав цінні рекомендації. Завдяки яким я почала розуміти суть своєї проблеми Спасибі величезне спеціалісту. На наступний прийом піду із задоволенням! Рекомендую!
20 лютого '20 г.
Руслана
У клініці працює чудовий лікар-стоматолог - Анна Дмитрівна! Справжній професіонал своєї справи, має сучасні глибокими знаннями. Уважна, педантична, пояснює доступно, на зрозумілій мові, без термінології. Особисто мені, дуже допомогла, і я отримала відпові
12 березеня '20 г.
Ігор
Це була перша моя консультація у лікаря і я залишився дуже задоволений. Всі рекомендації лікаря я приймаю і буду виконувати, щоб досягти позитивного результату у лікуванні. Перші зміни уже помітні не озброєним оком! Цілком задоволений!
01 лютого '20 г.
Стоматолог-ортопед, гнатолог, хірург-імплантолог
Володіє всіма методиками стоматологічної імплантації, проводить складні операції на щелепі, працює з усіма існуючими ортопедичними конструкціями, пресованої керамікою, металокерамікою, повними знімними протезами, бюгельнимі протезами.
Стоматолог-пародонтолог
Професійна гігієна порожнини рота.
Стоматолог-терапевт
Лікар-стоматолог-терапевт виконує гігієну ротової порожнини, очищає зуби від нальоту і зубного каменю, проводить ремінералізацію. Займається лікуванням гінгівіту, пародонтиту. Має навички вектор-терапії, фотодінамотерапіі, лазеротерапії. Консультує пацієнтів з питань вибору індивідуальних засобів для чищення зубів. Учасник різних профільних семінарів, майстер-класів, курсів підвищення кваліфікації.
Стоматолог-ортодонт
Сучасні методики виправлення прикусу за допомогою брекет-систем різних видів, лікування захворювання СНЩС і багато іншого.
Стоматолог
Лікування каналів, постановка пломб, професійна гігієна ротової порожнини.
Дитячий стоматолог
Стоматолог першої кваліфікаційної категорії займається терапією зубних хвороб у дітей. Спеціалізується на комплексній діагностиці початкового і прихованого карієсу. Надає послуги видалення молочного зуба, пломбує зуби, лікує каріозні поразки. Робить глибоке фторування, також застосовує в роботі озонотерапию.
Дитячий стоматолог
Доктор Гома Юлія Вікторівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні зубів у дітей. Здійснює огляд ротової порожнини, проводить діагностику зубного ряду, профілактику захворювань. Веде лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, застосовує комп'ютерну анестезію. Проводить глибоке фторування, герметизацію фісур, озонування зубного ряду. Доктор підвищує свою кваліфікацію, відвідує курси лекцій по стоматології.
Стоматолог-терапевт
Лікар-стоматолог, спеціалізується на загальній терапії каріозних і некаріозних зубо-щелепних поразок. Займається лікуванням кореневих каналів зуба, пломбуванням. Надає послуги з відновлення структури емалі, також проводить художню реставрацію. Практикує ендодоніческое лікування.
Стоматолог, хірург
Видалення зубів будь-якої складності, парадонтальной хірургія, імплантація.
Стоматолог-ортопед
Анна Вікторівна – кандидат медичних наук, лікар стоматолог-ортопед. Автор 35 наукових праць. Спеціалізується на протезуванні, загальній стоматології (лікування карієсу, реставрація зубів) пародонтології, лікуванні дисфункції СНЩС, бруксизму. Проводить проф. гігієну ротової порожнини, протезування зубів, встановлення керамічних коронок та вінірів.
Консультація от 150