Сторінка 2. Лікарі отоларингологи в Києві (метро Звіринецька)

Антоніна
Декілька років хворію хронічним гайморитом. І уже як рік звертаюся за допомогою до цього кваліфікованого спеціаліста. Лікар з кардинально новим підходом до лікування моєї проблеми. Всім дуже задоволена, а що найголовніше процедури як виконує Дмитро Юрійович - справді допомагають. Дякую!
21 січня '20 г.
Отоларинголог, сімейний лікар
Кваліфікований спеціаліст-отоларинголог, веде прийом дорослих пацієнтів, консультує як сімейний лікар. Займається лікуванням захворювань ЛОР-органів, проводить діагностику, контролює всі етапи лікування.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Отоларинголог, дитячий отоларинголог, отоларинголог-хірург
Доктор проводить прийом дітей і дорослих, виконує поліклінічні операції, такі як ендоскопія ЛОР-органів, кріотерапія слизової глотки і мигдалин, зозуля, промивання лакун мигдалин і т.д. Володіє навичками оперативного лікування: септопластика, конхотомія н / н раковин, радіохвильова електрокоагуляція н / н раковин та інше.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Отоларинголог, дитячий отоларинголог, сурдолог