Сторінка 2. Лікарі урологи в Києві (метро Деміївська)

Микола
Дякую лікарю Урологу - Резнік Владислав за професійну та швидку допомогу в лікуванні хвороби. Відвідував центр на Осокорках, приємно вражений ввічливістю персоналу та гарним відношенням до пацієнтів
Владислав
Сподобалось відношення лікаря, і те як пройшла консультація. В цей день же пройшов УЗД - Владислав Олегович доступно поясним всі показники, що як робити і чим лікувати. По повторним результатам аналізів ще раз прийшов на прийом. Проблему вирішив дуже швидко і без операції. Рекомендую всім також не затягувати з візитами до лікаря.
Дмитри
Одразу на консультації зробив УЗД, що дуже зручно. Лікар привітний, доступно пояснює. Все сподобалось
Леонід Ігорович
Рекомендую Владислава Олеговича як професіонала. Дякую за успішну операцію і швидке лікування моєї проблеми
30 листопада '-1 г.
Уролог, уролог-хірург, андролог, УЗД-спеціаліст, амбулаторний хірург
Лікує захворювання сечостатевої системи, проводить УЗД нирок, сечоводів, сечового міхура, передміхурової залози, мошонки. Виконує операції – обрізання крайньої плоті, пластику вуздечки та ін. видаляє перламутрові папули та папіломи інтимної зони радіохвильовим методом. Виконує оперативне лікування атером, ліпом, врослого нігтя.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-17
Уролог
Лікар займається виявленням і терапією урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з аномаліями розвитку сечовидільної системи, нетриманням сечі і фимозом. Здійснює консультативний прийом в медичному закладі. Успішно лікує цистит, уретрит, сечокам'яну хворобу, чоловіче безпліддя і інші патології.
Уролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням широкого спектру урологічних захворювань. Протягом 12 років успішно лікує хронічні патології сечовидільної системи, сечокам'яну хворобу, розлади сечостатевої системи у чоловіків (безпліддя, еректильну дисфункцію, баланопостит).
Консультація от 580 грн.
Уролог
Доктор уролог другої категорії професійної класифікації, надає консультативні послуги з діагностування та лікування захворювань передміхурової залози, нирок, сечівника і сечоводу, зовнішні статевих органів. Горбатюк Іван Михайлович фахівець інстиляції в сечовий міхур, терапії уретриту. Проводить масаж передміхурової залози.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Хірург, Уролог, УЗД-фахівець
Фах лікаря: хірург, уролог, УЗ-діагност вищої категорії. Надає послуги з лікування імпотенції, простатиту, пієлонефриту, циститу, спеціалізується на лікуванні сечокам'яної хвороби, чоловічого безпліддя, передчасної еякуляції, володіє навичками УЗ-діагностики. Закінчив Луганський державний медичний університет.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань ШКТ, хвороб легень та верхніх дихальних шляхів, патологій сечостатевої системи. Приймає дорослих та дітей з гастритом, панкреатитом, холециститом, пневмонією, ХОЗЛ, тонзилітом, гайморитом, циститом. Виїжджає додому до пацієнтів, консультує з питань вакцинації.
Сімейний лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань. Здійснює профілактичні огляди. Розшифровує результати ЕКГ. Приймає пацієнтів із ГРВІ, бронхітом, риносинуситом, артеріальною гіпертензією, панкреатитом, холециститом, радикулітом, невралгією та іншими патологіями.
Уролог, УЗД-фахівець
Лікар проводить широкий спектр діагностичних, ендоурологічних маніпуляцій і операцій при сечокам’яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози і новоутвореннях сечового міхура та операції на органах сечовидільної системи та репродуктивних органах.