Сторінка 14. Урологи в Києві

Олег
Спасибо за назначенное лечение!
17 серпня '16 г.
Сергей
Огромное спасибо за вложенный труд в мое лечение!
31 травня '16 г.
Андрей
Грамотный врач, адекватное лечение. Рекомендую.
17 липня '16 г.
Дмитрий
Молодой, но очень грамотный спец. Есть с чем сравнить. Сделал мне операцию на рецидив. Вывел из болезни полностью. Рекомендую
23 травня '17 г.
Василий Н.
В лице Александра Анатольевича нашел понимающего человека и превосходного специалиста. Для меня то, что он смог меня вылечить, - что-то похожее на чудо. Безмерно благодарен!
11 січня '17 г.
Андрій
Звертався до лікаря з проблемами сечового міхура. Вдячний за допомогу. Зараз я почуваюся добре. Завдяки лікуванню налагодилось життя.
03 січня '17 г.
Уролог
Лікар-уролог вища категорія. Досвідчений лікар, пройшов велику кількість тематичних курсів підвищення кваліфікації. Спеціалізується на патології сечовидільної системи.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Уролог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Дитячий уролог
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Уролог, андролог, сексопатолог
Дудник Михайло Володимирович уролог, андролог, займається лікуванням хвороб сечовиводних шляхів. Проводить УЗД черевної порожнини, сечового міхура, передміхурової залози, органів калитки.
Уролог, онкохірург
Уролог, лікар УЗД
Володимир Євгенович веде прийом пацієнтів із проблемами сечостатевої системи, здійснює ультразвукову діагностику, призначає лабораторні дослідження, медикаментозне та інструментальне лікування.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Київ м. Ірпінь, вул. Університетська, 2/1 (корп. 3)
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Педіатр, сімейний лікар
Доктор Грішина Світлана Сергіївна займається діагностикою та лікуванням найбільш поширених захворювань дітей з народження. Консультує щодо догляду за новонародженим, проблеми вигодовування, введення прикорму, розвитку. Практикує лікування таких захворювань у дітей як отит, анемія, лімфоденіт, поширені грві, ентероколіт, бронхіти, пневмонії, алергії, діагностика ендокринних паталогій, пієлонефріт, діскенезія жовчновивідних шляхів, біліарні паталогії, дісбіози, обмінні порушення. Має досвід роботи більше десяти років амбулаторного та стаціонарного лікування дітей. Медичний супровід дорослих пацієнтів. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань: гіпертонічні хворобине обтяжені різними ускладненнями та ін.
Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332) м.Теремки15