Лікарі гінекологи (Гінеколог-ендокринолог) в Києві (метро Театральна)

Віта
Висловлюю щиру вдячність професору Яроцькому Миколі Євгенійовичу! Людяний,уважний,ввічливий,професіонал своєї справи провів складну операцію,зробив те на що,навіть,не давали надії інші лікарні та медичні центри.Шановний,Миколо Євгенійовичу,з роси і води Вам на добру сотню літ,міцного здоров'я і терпіння у Вашій не легкій справі!Ви рятуєте життя і даруєте надію.Щиро вдячна Вам за допомогу і доземний Вам уклін.Нехай Бог береже Вас і Вашу родину!
30 листопада '-1 г.
Врач от бога!!!!!. У меня была фибрамиома в матке размером в 17 недель. Он единственный из ......, который меня прооперировал, оставив матку. Сегодня моему сыну 3 года. Рекомендую как лутчего специалиста!!!!!
30 листопада '-1 г.
Татьяна Шорн
Очень внимательный , приятный и вежливый врач .обрашалась по поводу бесплодия , диагноз непроходимость труб - пришлось делать операцию .Полное сопровождение до , во время и после операции
01 березеня '18 г.
Вероника
Врач - лучший в своем роде. Рекомендую как замечательнейшего специалиста!!
28 жовтня '16 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Акушер-гінеколог вищої лікарської категорії проводить діагностику хвороб жіночої сечостатевої системи, спеціалізується на лікуванні онкологічних недуг і репродуктивної дисфункції. Доктор медичних наук, в роботі використовує медикаментозну і хірургічну терапію. Консультує як гінеколога-ендокринолога, для лікування за показаннями застосовує замісну гормональну терапію. Лікує інфекції статевої системи, клімактеричні розлади, полікістоз яєчників, міому матки, жіноче безпліддя.