Сторінка 10. Психологи в Києві

После стресса моя сестра стала неуверенная в себе. Мама решила показать ее врачу. Наталья Автандиловна провела курс бесед с сестрой. Ей сейчас намного лучше. Огромное спасибо
02 січня '17 г.
Дарина
Щиро дякуємо Валентині Вікторівні за вчасно надану допомогу. Вона справжній професіонал!
06 вересня '16 г.
Петр
У меня были строгие родители, воспитывали в повиновении и строгости. С тех пор я вырос стеснительным и неуверенным. Мне очень тяжело строить свои отношения в коллективе. Посоветовали обратиться за помощью к психологу. Несколько месяцев со мной работал специалист, я тоже продожаю саморазвиваться. Есть положительные сдвиги. Думаю. что с таким специалистом, как Мазур Олеся Петровна у меня все получиться.
20 грудня '16 г.
Вениамин
После смерти лучшего друга ушел в себя. Ни друзья, ни родители не смогли меня отвлечь от дурных мыслей. Только благодаря квалифицированной помощи психолога Олеси Петровны Мазур я победил депрессию и сейчас веду активный образ жизни.
04 лютого '17 г.
Мирослава
Спасибо за профессиональную помощь в подготовке к родам!
01 вересня '16 г.
Очень отзывчивый специалист, консультировала нас с мужем.
17 жовтня '16 г.
Психолог, гіпнолог
Спеціаліст працює з такими питаннями, як батьківсько-дитячі стосунки, стосунки в парі, проблеми із зачаттям (психологічна безплідність), адаптація до вагітності/батьківства, ранній розвиток, незадоволеність власним життям, тривожність, бажання все контролювати і невміння розслаблятися, образи, самооцінка/самоцінність.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Дитячий психолог, нейропсихолог, спеціаліст з сенсорної інтеграції
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-22
Дитячий психолог
Психолог
Ольга Володимирівна, має вищу психологічну освіту, працює з різними психосоматичними розладами які найчастіше пацієнт вважає хворобою, також комплексна робота з усіма емоційними станами, такими як тривожність, страх, фобії, панічні атаки, емоційне вигорання та робота з самооцінкою. Сімейні відносини та будь-які інші психотерапевтичні запити які цікавлять клієнта. Прийом очно і онлайн. Ведення клієнта від початку до позитивної динаміки та кардинальних змін. Використовує методику розстановок, дихання, медитацію, розбір за допомогою допоміжних технік та інші методики які будуть сприяти полегшенню стану пацієнта.
Арт-терапевтка, КПТ-тренерка, Практичний психолог, дитячий психотерапевт
Я психологиня, aрт-терапевткa, працюю з дорослими, підлітками, пaрaми, бaтьками, веду групи підтримки. Багато працюю з психологічними травмами у дорослих, підлітків та дітей Це про травми розвитку, які суттєво впливають на нaше життя, наші вибори, почуття, стреси, птср й ін. Для мене особисто найкращим результатом терапії є полегшення, коли мій клієнт може усвідомити, що з ним відбувається, що його почуття нормальні і що його стан не безнадійний, і що він має право на набагато більше, ніж здавалось, і терпіти зовсім не обов’язково. А ще терапія це про підтримку, коли є хтось, хто вислухає, без критики, оцінки, допоможе розібратись і прийняте своє унікальне і важливе рішення та пережити почуття, пов’язані з цим рішенням чи обставинами в житті.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психолог, психотерапевт, регресолог, психіатр