Сторінка 185. Приватні лікарі в Києві

Хочу выразить свою благодарность Дарвишу Гиясу Ибрагимовичу за профессионализм, личное отношение, понимание и отзывчивость, за мастерски выполненную операцию по замене аортального клапана. Желаю ему крепкого здоровья и успехов в его благородном деле.
Елена Мышакина
Хочу выразить большую благодарность гинекологу Онищенко Ольге Павловне. К ней прихожу, как «на праздник». Всегда улыбчивая, внимательная и большой молодец в своем деле. Очень сильно помогла разобраться в проблеме со здоровьем, с которой не могли справится несколько лет другие врачи. Я очень рекомендую этого доктора!!!
25 жовтня '19 г.
Юрий
Огромная моя благодарность и наилучшие пожелания доктору Гиясу Ибрагимовичу. Долгих Вам лет жизни и здоровья! Спасибо за Ваш труд и талант!
30 листопада '-1 г.
Я рекомендую Ольгу Павловну, как хорошего и очень внимательного специалиста. Побольше бы таких врачей.
Серцево-судинний хірург
Доктор Дарвиш Гіяс Ібрагімович спеціалізується в області серцево-судинної хірургії, проводить оперативне лікування кардіологічних патологій, ІХС, вроджених і набутих вад серця, порушень серцевого ритму. Проходив стажування в клініках за кордоном. Учасник міжнародних конференцій і семінарів.
Акушер-гінеколог
Доктор Онищенко Ольга Павлівна, акушер-гінеколог, фахівець в області планування вагітності. Займається діагностуванням та лікуванням гормональних порушень, вірусно-інфекційних захворювань (молочниця, вагініт), патологій жіночої статевої системи. Проводить профілактику ЗПСШ. Надає послуги з ультразвукового дослідження і кольпоскопії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Київ вул. Анни Ахматової, 46 м.Позняки215м.Осокорки186
Гінеколог, Ендокринолог, Маммолог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог-ендокринолог вищої категорії, мамолог. Спеціалізується на лікування безпліддя, супровід вагітних жінок, хірургічне та медикаментозне лікування хвороб шийки матки (електрокоагуляція, радіохвильова абляція, лазеротерапія), лікування запалень хвороб передаються статевим шляхом, ечень пацієнток з порушенням менструального циклу, полікістозу яєчників і ін.
Київ вул. Олени Пчілки, 4 м.Позняки278м.Харківська348
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог, венеролог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні атопічного дерматиту, гонореї, сифілісу, піодермії, герпесу та інших захворювань, що передаються статевим шляхом. Є членом асоціації дерматовенерологів і косметологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Гастроэнтеролог, Терапевт
Лікар терапевт, гастроентеролог вищої категорії. Надає послуги з лікування захворювань дихальних і сечовивідних шляхів, органів травлення, серцево-судинної системи, виконує інтерпретацію результатів лабораторних досліджень та ЕКГ.
Консультація от 610
Мамолог, Онколог
Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії. Виконав понад 5 000 операцій, спеціалізується на хірургії захворювань онкологічного профілю: молочної залози, м'яких тканин, щитовидки і т.д. Автор винаходу «Спосіб радикальної резекції молочної залози при онкологічної патології».
Терапевт
Лікар терапевт, проводить амбулаторний прийом пацієнтів з використанням всіх сучасних методів діагностики і лікування.
Невролог
21 рік досвіду
Лікар - дитячий невролог вищої категорії. Лікує такі захворювання, як остеохондроз, епілепсія, аутизм, менінгіт, енцефаліт, міопатія, безсоння. Спеціаліст в галузі дитячої, підліткової неврології протягом 12 років.
Консультація от 680 грн.
Акушер-гінеколог
31 рік досвіду
Доктор Лацюга Т. В. проводить консультаційні прийоми для жінок з ознаками патологій статевих органів. Діагностує і лікує інфекційні недуги (сифіліс, ВПЛ, кандидоз і т. Д.). Здійснює комплексну терапію запальних захворювань, зокрема, дисплазії і ерозії шийки матки. Обстежує пацієнток з порушеннями гормонального фону, використовує консервативні методи лікування для корекції ендокринних патологій. Консультує з питань вагітності та пологів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Кардіолог, Функціональний діагност
Лікар-кардіолог володіє методиками кардіодіагностики, виконує ЕКГ, холтерівське моніторинг, тестування з дозованими навантаженнями. Здійснює консультативний прийом пацієнтів, займається виявленням і лікуванням серцево-судинних хвороб. Визначає тактику кардіохірургічного та ендоваскулярного лікування.