Сторінка 148. Приватні лікарі в Києві

Flora Keys
Це дуже уважний лікар. Дуже грамотна! Я спостерігала з боку, що вона відноситься дуже позитивно і уважно до всіх пацієнтів, які до неї звертаються. Приділяє максимальну кількість часу, все пояснює, розповідає, призначає хороше лікування. Все просто чудово!
06 лютого '20 г.
Anna
Величезна подяка Ользі Леонідівні за уважність, чуйність і професіоналізм. Консультація була одною з кращих, на яких мені доводилося побувати. Пояснення детальні, а лікування ефективне. Всім рекомендую звертатися саме до неї.
23 лютого '20 г.
Як на мене просто відмінний спеціаліст! Уже декілька разів була на прийомі у Катерини Дмитрівни. У лікаря, свій, не стандартний погляд та підхід до вирішення проблем. Чи буду звертатися надалі-однозначно. Рекомендую, не пошкодуєте!
10 лютого '20 г.
Ніна
Хороший, уважний та чуйний спеціаліст. Не дивлячись на те що лікар молодий, але одразу видно що справжній знавець своєї справи. прийомом залишилася повністю задоволена. Буду звертатися і надалі. Рекомендую усім знайомим та родичам!
22 березеня '20 г.
Акушер-гінеколог
Здійснює діагностику і лікування захворювань шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу. Володіє навичками проведення кольпоскопії, біопсії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог
Лікар Мітіна Ольга Леонідівна молодий, талановитий фахівець в області акушерства та гінекології. Спеціалізується на веденні вагітності. Також проводить прийом на французькій мові.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Гінеколог, гінеколог-Ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Тригуб Оксана Миколаївна має першу кваліфікаційну категорію в області гінекології. Компетентна в якості УЗД-фахівця, проводить ультразвукові дослідження органів малого таза у жінок, також здійснює кольпоскопію. Консультує, приймає вагітних пацієнток. Лікує запалення, інфекції, включаючи молочницю і папіломовірус, з'ясовує причини безпліддя, крім того надає послуги лікування хвороб, що вражають шийку матки і викликають структурні зміни органів репродуктивної жіночої системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Невролог, Вертебролог
Доктор Сагай В.А. організовує комплексну медико-соціальну реабілітацію пацієнтів з неврологічними хворобами, займається рефлексотерапією і проводить всі маніпуляції по неврологічному профілем. Володіє методиками використання ботулотоксину А Диспорт і Ботокса для лікування захворювань, що супроводжуються дистонією і гіперкінезами (косоокість, лицьової геміспазм, спастична кривошия, спастичність після інсультів). Провідний фахівець
Терапевт, кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з гіпертонічною хворобою, стенокардією, гастритом, харчовими отруєннями, панкреатитом, синдромом подразненого кишечника, циститом, хронічним бронхітом, ГРВІ, пієлонефрит.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дерматолог
21 рік досвіду
Лікар дерматолог другої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування шкірних захворювань, лікує дерматити, грибкові ураження шкіри, проводить видалення новоутворень шкірних покривів. Закінчила Луганський державний медичний університет.
Сімейний лікар
Доктор Цаплєва Олена Юріївна, спеціаліст другої категорії. Спеціалізується в області сімейної терапії. Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням широкого спектру захворювань, що охоплюють різні системи і органи людського організму. Лікує пацієнтів з простудними захворюваннями і ГРВІ, гіпертонією, циститом, хворобами шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та сечостатевої систем.
Отоларинголог
Викликати лікаря додому
Лікар надає всі види амбулаторної допомоги при захворюваннях ЛОР-органів дітям від народження та дорослим. Лікує гайморит, отит, тонзиліт, аденоїдит, ларингіт, фарингіт. Проводить зупинку носової кровотечі (діатермокоагуляція). Виконує розсічення та дренування гематом, фурункулів, абсцесів ЛОР-органів.
Эндокринолог, дієтолог
Доктор Панасенко Ольга Олександрівна спеціалізується на питаннях що стосуються дієтології і правильного харчування. Веде прийом пацієнтів з проблемами шлунково-кишкового тракту, високим рівнем холестерину, високим вмістом цукру. Лікує пацієнтів з ожирінням або недоліком маси, порушений обмін речовин, розробляє індивідуальні графіки прийому їжі, персональні дієти виходячи з медичних показників. Член Асоціації дієтологів України.
Сурдолог, Отоларинголог
Лікар Щекатуріна Оксана Миколаївна спеціалізується в області отоларингології і сурдології. Звернутися до лікаря можна при отитах первинного і вторинного походження, різних порушеннях слуху та наявності стороннього тіла в вушному проході. Спеціаліст займається підбором слухових апаратів, проводить діагностику (аудіометрію, імпедансометрію).
Консультація 2000 грн.