Лікарі дерматологи (Дерматовенеролог) в Києві (метро Оболонь)

Андрей
Наталья Владимировна врач от бога,помогла очень мне,кто обратится не пожалеет.
05 травня '17 г.
Света
Знакомые посоветовали, последовала рекомендациям и не ошиблась - врач и вправду очень хорошая, рекомендую однозначно!
09 грудня '16 г.
Лидия
После купания в озере у меня появился зуд по всему телу. Я обратился к врачу, сдал анализы. Ольга Александровна назначила мне лечение. Огромное спасибо.
07 грудня '16 г.
Кирилл
04 листопада '16 г.
Дерматолог, дерматовенеролог
Лікар вищої категорії проводить консультацію з питань шкірних захворювань, становить план обстеження і призначає медикаментозне лікування. Спеціалізується на лікуванні вугрової висипки, псоріазу, бородавок, випадання волосся, алергічного і атопічного дерматитів. Також проводить видалення родимок, шрамів, келоїдних рубців.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Дерматовенеролог, Дерматолог, Дитячий дерматолог, дерматоонколога
Доктор Алтиннікова Наталія Володимирівна спеціалізується в дитячій дерматології. Має вищу категорію кваліфікації, проводить консультативні прийоми і огляди, виконує діагностику шкірних захворювань за допомогою дерматоскопія. Лікує акне, псоріаз, доброякісні новоутворення на шкірі та дерматити сучасними методами, включаючи не тільки медикаментозну терапію, але і кріодеструкцію і використання радіохвильових технологій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410