Єфімова Юлія Олександрівна

Косметолог, дерматовенеролог, Трихолог, дерматоонколога
Лікар косметолог робить видалення небажаного волосся на ділянках тіла з використанням лазера Люменис Light Sheer ЕТ. Надає послуги консультування пацієнтів з питань косметологічних маніпуляцій особи, тіла.

Яна
Огромное спасибо Ефимовой Юлии Александровне! Она не только настоящий профессионал, который назначает эффективное лечение и всегда доступно ответит на все вопросы, но ещё и очень внимательный, заботливый врач.
Настя
Это очень хороший доктор,лично ,мне она очень помогла.Специалист в своем деле .Всем рекомендую!!! Очень хорошая и откратая !женщина,поможет с любым вопрос и даст нужный совет.Обращайтесь не пожалеете!!
Мне очень нравится доктор. Регулярно ее посещаю. И всем рекомендую)
Алена
Очен рада, что знаю именно этого врача, она просто супер!

• 2010 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальна справа
  • 2012 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, інтернатура, спеціалізація: дерматовенерологія.

• 2013 р. — тематичне удосконалення "Актуальні питання дерматокосметології".
  • 2015 р. — тематичне удосконалення "Клінічна діагностика та лікування сифілісу" Національна медична академія НМАПО ім. П.Л.. Шупика.
  • 2016 р. — Тематичне удосконалення "Рідкісні і важкі дерматози у дітей".
  • 2017 р. — Сертифікат "Сучасна діагностика та лікування волосся" НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2018 р. — тематичне удосконалення "Дерматоонкологія в практиці лікаря-дерматовенеролога".

• Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів.

Косметолог, дерматовенеролог, трихолог, дерматоонколог надає послуги

• дерматоскопія;
  • видалення новоутвореної шкіри;
  • плазмоліфтинг;
  • фототерапія;
  • трихоскопія;
  • кріодеструкція;
  • відновлення після хірургічних втручань.

Косметолог, дерматовенеролог, трихолог, дерматоонколог займається лікуванням захворювань

• алергічний, атопічний дерматит;
  • акне;
  • мікозів шкіри і її придатків;
  • захворювань волосся;
  • себорея;
  • сухість шкіри (ксероз шкіри);
  • екзема.
Схожі спеціалісти:
Косметолог, реабілітолог, мануальний терапевт, пульмунолог, вертебролог, сімейний лікар