Ковтун Христина Вікторівна

Асистент косметолога
Лікар спеціалізується на проведенні відновлювальних процедур. Робить омолоджуючі маски, обгортання, чистку шкіри. Спеціалізується на масках для обличчя і шкіри. Робить обгортання. Приймає в плановому порядку.

Алевтина
Для меня красивые ногти, волосы и кожа –основа успеха. Когда я сама себе нравлюсь у меня расправляются крылья. Поддерживать красоту мне помогает Ковтун Кристина Викторовна. Ее процедуры творят чудеса. Мне нравиться ходить на прием, она милая, внимательная, заботливая. Видно, что любит свою работу, а соответственно отдается ей полностью.

• 2007–2012 рр. — Запорізький Національний Університет, факультет (Здоров'я людини), спеціальність: реабілітолог.
  • 2012–2015 рр. — Запорізький медичний коледж.

Курси підвищення кваліфікації.

• 2009 р. — спеціалізовані курси масажу (Світ масажу), м. Запоріжжя.
  • 2010 р. — майстер-клас з Спа-процедур, м. Дніпропетровськ.
  • 2011 р. — професійні курси косметології, м. Запоріжжя, отриманий сертифікат косметолога.
  • 2011 р. — практичні курси по роботі з обладнанням (ультразвук, кавітація, радіо хвиля, вакуум, пресотерапія, фонофорез), м. Дніпропетровськ.
  • 2012 р. — майстер-клас із застосування косметичних засобів для обличча (виробництво Ізраїлю, Франції, Швейцарії), м. Дніпропетровськ.
  • 2013 р. — пройшла практичний курс по пілінгу обличча (поверхневий, серединний, глибокий), м. Запоріжжя.
  • 2014 р. — спеціалізований курс по роботі з мезо-препаратами, м. Дніпропетровськ.
  • 2014 р. — семінар по плазмоліфтинг, м. Дніпропетровськ.
Схожі спеціалісти:
Дерматовенеролог, дерматокосметолог-инъекционист