Науменко Андрій Аркадійович

Дерматовенеролог, дитячий дерматолог, дерматокосметолог
Лікар вищої категорії
Лікар проводить діагностику і лікування різних шкірних захворювань (алергічної, бактеріальної, вірусної, грибкової чи неуточненої етіології) у дорослих і дітей з грудного віку, а також захворювань, які передаються статевим шляхом, діагностику новоутворень шкіри, дерматоскопію, видалення доброякісних новоутворень шкіри. У роботі використовує ін’єкційні і апаратні методики оздоровлення і омолодження шкіри (біоревіталізація, мезотерапія), пілінг, масаж обличчя.

Лариса
Доктор Андрей Аркадиевич Науменко высококлассный аллерголог.Он быстро нашел подход к моему сыну, заинтересовал его к беседе, и провел обследование в виде игры.Андрей Аркадиевич назначил сыну ефективное лечение и все симптомы прошли.Большое спасибо ему за его работу!
Наталия
Детский дерматолог Науменко Андрей Аркадиевич избавил мою дочку от безсонных ночей через зуд.Честно скажу, что долго сама пыталась понять в чем проблемма и решить ее.После обследования стало ясно, что я бы точно сама не справилась.Доктор поставил диагноз атопический дерматит.Теперь мы соблюдаем строгую диету и периодически принимает препараты от аллергии, а также используем специальные крема в уходе за телом дочки

• 1996 р. – Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, Педіатричний факультет, спеціалізація: дитяча дерматовенерологія.

• 1997 р. – Спеціалізація з дитячої дерматовенерології
  • 2002 р. – Спеціалізація з дорослої дерматовенерології
  • 2002 р. – Проходження спеціалізації по циклу ТУ «Основи сексології та сексопатології»
  • 2003 р. – Проходження спеціалізації по циклу ТУ «Основи психоаналізу»
  • 2017 р. – Курси по дерматоскопії (Інститут теледерматологіі доктора Богомолець, Київ)
  • 2017 р. – Проходження спеціалізації по циклу ТУ «Дерматоонкологія», ХМАПО.