Лікарі дерматологи (Дерматовенеролог) в Києві (Деснянський район)

София
Действительно квалифицированный специалист, провел необходимое обследование, расписал толковые рекомендации. Мне понравился его подход к пациенту. Рекомендую, как хорошего врача!
12 лютого '17 г.
Оленька
Валерий Анисимович помог избавиться от замучивших меня бородавок, быстро и без боли. А еще он добрый и внимательный, в первый раз мне так легко с доктором.
29 грудня '16 г.
Сергей
Удивительная некомпетентность при таком стаже работы
19 лютого '17 г.
Лилия
Дуже приємна людина та розумний лікар. Якщо буде необхідно, буду приходити тільки до цього нього.
01 вересня '16 г.
Дерматовенеролог
Дерматовенеролог вищої категорії займається питаннями лікування захворювань шкіри різного характеру. Спеціалізується на установці діагнозу і терапії таких шкірних проблем, як псоріаз, висип, алергічні реакції. Лікар здійснює обстеження за допомогою дерматоскопія, а також надає послуги видалення шкірних дефектів, зокрема папілом, бородавок за допомогою лазерного, медикаментозного і хірургічного впливу.
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський