Косметолог-тріхолог в Києві

Диана
Виктор Сергеевич знает толк в красоте, именно благодаря ему, моя кожа чистая и здоровая. После его процедур, я чувствую себя отдохнувшей и полной сил. А главное, что мужу очень нравится.
18 серпня '17 г.
Анжела
Стали выпадать волосы. Бегом помчалась к врачу, чтобы не потерять все. Виктор Сергеевич назначил лечение. Придерживаюсь строго того , что он мне прописал. Волосы перестали выпадать. Большое спасибо, доктор!
14 квітня '17 г.
Рита
Было неожиданно и приятно осознать профессионализм этого специалиста в качестве трихолога. Подруги уже давно советовали, но я что-то до последнего не верила. Но мои здоровые и блестящие волосы тому явное подтверждение!)
05 грудня '16 г.
Очень благодарна Ольге Юрьевне за помощь в лечении. Без ее помощи победить себорею мне никогда не удалось бы! Огромное спасибо!
03 грудня '16 г.
Дерматовенеролог, Трихолог
Лікар-дерматовенеролог другої кваліфікаційної категорії, також спеціалізується в областях косметології і трихолог. Займається терапією хвороб шкіри і волосся. Крім того, проводить профілактику і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Діагностує природу невідомих шкірних новоутворень, виробляє їх видалення. Також виконує комплексну діагностику стану волосся. Лікує облисіння, демодекоз, розацеа.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Дерматовенеролог, трихолог, косметолог
Лікар-дерматолог і трихолог займається діагностикою та терапією захворювань, що вражають шкірні та волосяні покриви. Проводить комплексну оцінку стану шкіри і волосся пацієнтів. Виконує як лікувальні, так і профілактичні процедури. Займається естетичними проблемами зазначених зон. Усуває дефекти і вади шкіри обличчя різної етіології. Використовує ін'єкційні методи для омолодження. Медикаментозно лікує акне, облисіння, вугровий висип і дерматити.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог
21 рік досвіду
Доктор Маценко Наталія Михайлівна займається діагностикою та лікуванням захворювань дерматовенерології, косметології, трихолог. Спеціалізується на лазерних технологіях омолодження і оздоровлення шкіри. Веде консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням алопеції, шкірних патологій, естетичними процедурами.
Трихолог, косметолог
Лікар-косметолог, трихолог, проводить прийом пацієнтів, виконує всі види косметологічних послуг. Володіє техніками масажу тіла, вакуумно-роликового масажу, контурної пластики, биоревитализации. Виконує косметологічні ін'єкції, займається лікуванням захворювань шкіри голови, алопеції.