Лікарі наркологи в Харкові (метро Спортивна)

Беседа с Алексеем Анатольевичем длилась больше часа, лечение не понадобилось, но "промывает мозги" на отлично. Спасибо Вам огромное.
11 липня '17 г.
Валерия
Кирилл молод, талантлив, обходителен. Он всегда позитивно мыслит, своих пациентов настраивает только на достижение максимальных результатов, и у него это получается.
14 травня '16 г.
Думаю, что если бы не Артемчук я уже потеряла бы свою дочь. Его колоссальны врачебный опыт, настойчивость помогли нам справиться с алкогольной зависимостью.
02 серпня '16 г.
Нарколог, психіатр, психотерапевт
Лікар психотерапевт, психіатр-нарколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні алкоголізму, жіночого алкоголізму, наркотичної залежності. Є послідовником О. Р. Довженко, що розробив унікальну методику лікування різних залежностей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 600/200 грн.
Нарколог, Психіатр
Лікар нарколог, психіатр, в роботі віддає перевагу інфузійної фармтерапіі. Бере участь у проведенні лікувальних сеансів залежностей, використовуючи методику А. Р. Довженко.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 600/200 грн.
Нарколог, Психіатр, Психотерапевт
Лікар вищої категорії, доктор медичних наук, генеральний директором «Клініки доктора Артемчука». Спеціалізується на лікуванні алкоголізму, никотинизму, токсикоманії, наркоманії, надмірної ваги, ігроманії, неврозів.
Записатися на прийом15 онлайн записів