Сторінка 18. Лікарі в Харкові (метро Університет)

Сніжана
Мені дуже сподобалося, все дуже чудово, сама вже всім рекомендую Аліну Олександрівну. Сама людина дуже приємний у спілкуванні, та досвідчений лікар. Сподобалося, що все було чітко, по справі. Лікар все докладно пояснила, не гаючи ні мого. ні свого часу. Просто відмінний спеціаліст! Рекомендую!!!
11 січня '20 г.
Лида
Анна Евгеньевна помогала вылечиться нашему малышу. Ребенок справился благодаря прекрасному специалисту.
11 липня '16 г.
Внимательно и с осторожностью относится к детям. Подробно все объясняет и назначает правильное лечение.
14 травня '16 г.
Офтальмолог
21 рік досвіду
Лікар Жиляева Анна Євгенівна спеціалізується в галузі офтальмології. Надає повну консультацію з метою висвітлення вичерпної інформації про стан здоров'я органу зору пацієнта. Спеціалізується на лікуванні таких очних хвороб, як глаукома, катаракта, коротко і далекозорість, сліпота, ячмінь, різні травми ока. Проводить лікування кон'юнктивіту. Успішно проводить процедуру промивання слізного каналу. Практикує масаж верхніх і нижніх повік. Є фахівцем з лікування косоокості, призводить до повного відновлення нормального зору пацієнта. Здійснює корекцію незначних і серйозних відхилень очі за допомогою лазерного обладнання.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Діагностика та лікування внутрішніх хвороб, комплексне підтримання здоров'я пацієнта, зняття і розшифровка ЕКГ.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Ведення пацієнтів терапевтичного профілю і суміжних спеціальностей. Амбулаторний прийом проводить з використанням сучасних методів діагностики, лікування та профілактики.
Алерголог, терапевт
Веде амбулаторний прийом пацієнтів з різного виду алергічними реакціями, займається лікуванням, профілактикою, діагностикою причин виникнення захворювань.
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог першої категорії. Автор понад 30 наукових публікацій, учасник міжнародних наукових конференцій. Лікує екзему, псоріаз, червоний плоский лишай, акне, розацеа, алопецію, вірусні дерматози та ін.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог, спеціалізується на лікуванні хвороб ЛОР-органів. Обстежує дорослих і дітей, проводить терапію в амбулаторних умовах. Діагностує патології вух, горла і носа інфекційного і запального характеру. Проводить рентгенологічні дослідження з метою виявлення різних патологій. Виконує терапевтичні процедури по вилученню чужорідних тіл з назальной порожнини, проводить пункції носових пазух, видаляє вушні пробки. Займається терапією патологій барабанної перетинки.
Харків пр-т Незалежності, 10 (пр-т Правды) м.Університет21м.Держпром53
Офтальмолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з офтальмологічними захворюваннями. Успішно лікує короткозорість, далекозорість, кон'юнктивіт, ячмінь, астигматизм. В роботі використовує сучасні методики. Підбирає окуляри і лінзи для зору. Є членом Асоціації офтальмологів України.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Терапевт-дієтолог
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Ревматолог
Записатися на прийом2 онлайн записи
Серцево-судинний хірург
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій венозної системи, артерій, лімфатичної системи, патологій серця, варикозних хвороб із застосуванням лазерних технологій.