Лікарі офтальмологи в Харкові (метро Дворець спорта)

Алена
Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Леся
Величезне спасибі лікарю Олені Володимирівні за добре ставлення до пацієнтів. Я дуже задоволена що потрапила саме до неї! Я уже декілька років лікуюся лише у неї, адже знаю що це кваліфікований спеціаліст та лікар від Бога! Своїм хорошим зором я завдячую саме Вам! Рекомендую!
07 січня '20 г.
31 рік досвіду
Уважний лікар з великим досвідом лікування хвороб очей. Член Асоціації офтальмологів України, постійна учасниця міжнародних симпозіумів та науково-практичних конференцій. Авторка більш як 70 наукових і учбово-методичних робіт, має патенти України.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-06
Офтальмолог
Доктор є членом Асоціації офтальмологів України. Постійно підвищує свою кваліфікацію, бере участь в семінарах і конференціях міжнародного рівня.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-06
Офтальмолог
Підбір окулярів, лінз. Надання першої допомоги при травмах і попаданні чужорідних тіл. Лікування захворювань органів зору
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Офтальмолог дитячий
Проводить діагностику, профілактику, і звичайно ж лікування зорової системи і різних травм та інфекційних захворювань очей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії займається лікуванням очних хвороб у дітей і дорослих. Консультує в якості дитячого окуліста. Проводить комплексну діагностику зору за допомогою сучасного обладнання. Вимірює внутрішньоочний тиск. Лікує запальні процеси і інфекції органу зору.