Лікарі психіатри в Харкові (метро Дворець спорта)

Андрей Евгеньевич наш спаситель! Счастливы, что он наш доктор.
30 листопада '-1 г.
Андрей
Грамотный специалист, ребёнку понравилось на приеме. Всем рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Денис
Все очень хорошо
02 грудня '17 г.
Лена
Квалифицированная помощь в сложной ситуации. Приемом довольна.
23 жовтня '16 г.
Психіатр, епілептолог, функціональний діагност, нейрофізіолог
Доктор Шейнина Тетяна Леонідівна, вища кваліфікаційна категорія, кандидат медичних наук. Спеціалізується в галузі дитячої психіатрії, епілептології, функціональної діагностики (нейрофізіолог). Випускниця педфакультета ХМІ. Займається лікуванням патологій психічних розвитків НПР, діагностикою та терапією епілепсії та ін. Психіатричних розладів. Надає консультаційні послуги.
Невролог, Психіатр
Лікар-невролог, психіатр, доктор медичних наук надає консультаційні послуги, проводить діагностику, лікування і профілактику різних психоневрологічних патологій, серед яких епілепсія, пароксизмальні стану (мігрень, дистонія, невралгія, гіпертонічний криз, ішемічні атаки та ін.), Тривожно-депресивні стани , панічні розлади, порушення сну, головні болі і багато іншого.
Психіатр, дитячий психіатр
Викликати лікаря додому
Досвідчений та уважний лікар. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні розладів психіки та поведінки у дорослих та дітей, порушення сну, панічних атак у дорослих.
Записатися на прийом5 онлайн записів