Лікарі неврологи в Харкові (метро Дворець спорта)

Андрей Евгеньевич наш спаситель! Счастливы, что он наш доктор.
30 листопада '-1 г.
Замечательный доктор!Помогла нашему ребенку после родовой травмы.Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Денис
Все очень хорошо
02 грудня '17 г.
Прекрасный врач! У дочки были тики, искала через знакомых специалиста, посоветовали Наталью Петровну. Сейчас у нас все хорошо, очень ей благодарны.
23 жовтня '17 г.
Дитячий невролог
Лікар Походенко Наталія Петрівна — дитячий невролог, спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Досвід роботи 29 років. Лікар вищої категорії. Основний профіль фахівця — захворювання центральної нервової системи у дитячому віці. Спеціаліст проводить первинну діагностику, призначає індивідуальні схеми терапії. Приймає дітей будь-якої вікової категорії. Проводить терапію ураження центральної нервової системи у немовлят до року.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Невролог, Психіатр
Лікар-невролог, психіатр, доктор медичних наук надає консультаційні послуги, проводить діагностику, лікування і профілактику різних психоневрологічних патологій, серед яких епілепсія, пароксизмальні стану (мігрень, дистонія, невралгія, гіпертонічний криз, ішемічні атаки та ін.), Тривожно-депресивні стани , панічні розлади, порушення сну, головні болі і багато іншого.
Невролог
Досвідчений лікар, уважна до пацієнтів. Автор та співавтор 87 друкованих праць, має 2 патенти на винахід. Постійна учасниця науково-практичних заходів з неврології та суміжних спеціальностей.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Викликати лікаря додому
Досвідчений та тактовний лікар. З повагою відноситься до пацієнтів та колег, постійно підвищує свій професійний рівень.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Невролог
Лікар-невролог, консультує пацієнтів з питань порушень периферичної нервової системи, судинних патологій, вегетативних дисфункцій. Займається лікуванням головного болю будь-якого характеру, хронічного болю в шиї і спині, специфічних ускладнень цукрового діабету та інших метаболічних порушень, проводить реабілітацію постінсультних пацієнтів. Проблеми, з якими найчастіше стикається Нана Шамильевна: ВСД, вторинний паркінсонізм, мігрені, неврози, остеохондроз, наслідки інфаркту або інсульту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Невролог
Дитячий невролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, займається діагностикою та лікуванням уражень ЦНС і ПНС. Проводить консультації та огляди. Призначає відповідну терапію з метою лікування і профілактики ускладнень. Лікує вегето-судинну дистонію.
Невролог
Лікар спеціалізується на ЕНМГ, проводить диагностику.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація
Невролог
Доктор Коробка Інна Миколаївна має вищу кваліфікаціоннуб категорію, спеціалізується в області неврології. Випускниця ХМИ, закінчила курси мануальної терапії та психотерапії. Надає консультаційні послуги з питань діагностики та терапії захворювань нервової системи. Розробляє схеми заходів профілактики неврологічних патологій.