Лікарі діагности (УЗД-діагност) в Харкові (метро Архітектора Бекетова)

Дана
Здравствуйте. Хочу порекомендовать всем хорошего врача УЗИ Максима Антоновича Григорука. Он – грамотный специалист, и мы не раз обращались к нему. В последний раз он обследовал лимфоузлы у ребенка. Все прошло быстро, сын даже не успел испугаться. Результаты нас порадовали, лимфоузлы уменьшились, значит, лечение помогло. Спасибо огромное Максиму Антоновичу за его светлую голову.
22 березеня '19 г.
Обследование быстрое, врач точно поставил диагноз. Результаты сразу же выдал на руки.
08 вересня '16 г.
Валера
Прохожу диагностику у доктора Нальковской уже не в первый раз и каждый раз доволен результатом. Врач она очень хороший, знает, что делает. Рекомендую ее как прекрасного специалиста.
03 серпня '16 г.
УЗД-фахівець
Доктор Нальковська Людмила Василівна має другу кваліфікаційну категорію в УЗ-діагностики. Проводить процедури дослідження органів черевної порожнини. Також оцінює стан м'яких тканин. Виконує дуплексне сканування, завдяки чому візуалізує венозну систему. Крім того, компетентна в доплерографії.
Лікар ультразвукової діагностики
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії спеціалізується на проведенні досліджень внутрішніх органів і систем у дітей. УЗД призначається профільними дитячими спеціалістами для уточнення діагнозу, виявлення вроджених або придбаних патологій. Максим Антонович проводить УЗ-діагностику, складає медичний висновок, в якому вказує всі основні параметри дослідження (розмір і розташування внутрішніх органів, наявність новоутворень, дефектів). Вміє знайти підхід до маленьких пацієнтів.