Князєва Ірина Леонідівна

Нефролог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар-нефролог Князєва Ірина Леонідівна проводить уретроскопию, цистоскопію, урофлоуметрію та інші процедури, спрямовані діагностувати захворювання сечової системи для проведення їх лікування.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916

Лікар професійний. Видно, що людина вся в роботі, відчувається, що серйозно ставитися до справи. Все уважно і серйозно, не так просто, щоб попрацювати і піти, а з цікавістю. На мене справила хороше враження, ввічлива.
Ніна
На прийомі у Ірини Леонідівни не в перший раз. Дуже мила і доброзичлива, хороший лікар. Комплексно підходить до вивчення хвороби, та вичерпно поясню кожний з призначених препаратів. Все дуже подобається. Тому буду звертатися в подальшому тільки до неї.

Лікар-нефролог займається лікуванням захворювань

• пієлонефрит
  • нефрит (токсичний, лікарський, тубулоінтерстиціальний)
  • гломерунефрит, у тому числі вторинний
  • уролітіаз (сечокам'яна хвороба)
  • нефрокальциноз
  • тубулопатії
  • дисплазія нирок, у тому числі кістозна дисплазія, полікістозна хвороба, губчаста нирка та ін.
  • редукційні та інші анатомічні дефекти
  • стани після нефректомії
  • вроджені нефропатії
  • спадковий нефрит
  • токсична нефропатія
  • діабетична нефропатія
  • нефропатії, обумовлені генними синдромами та спадковою патологією обміну речовин
  • стан після перенесеного гострого пошкодження нирок, у тому числі гемолітико-уремічний синдром
  • вроджена ниркова недостатність
  • хронічна ниркова недостатність.