Лікарі ендокринологи у Дніпрі (Новокодацький район)

Роман
Очень рекомендую данного врача, за два года поисков по всей Украине, настоящий грамотный эндокринолог
30 листопада '-1 г.
Людмила Геннадьевна специалист с большой буквы, спасибо Вам за качественный прием, профессиональный подход, внимательность. Очень удобно что есть и осмотр и узи которое качественно выполнено
30 листопада '-1 г.
Вежливый и высококлассный врач
10 серпня '16 г.
Ендокринолог, дієтолог
Лікар-ендокринолог, веде прийом пацієнтів, із захворюваннями ендокринної системи, порушення гормонального фону організму (гормони щитовидної залози, репродуктивна система), цукровий діабет.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог, гинеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних патологій. Спеціалізується на профілактиці та корекції дисгормональних порушень. Виконує відеокольпоскопію та УЗД органів малого тазу. Проводить аспіраційну біопсію порожнини матки. Лікує безпліддя, клімакс та запальні захворювання органів малого тазу.
Ендокринолог
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринологічної системи. Лікує цукровий діабет, дифузний токсичний зоб, ожиріння, акромегалію, хворобу Аддісона та аутоімунний тиреоїдит. Здійснює консультативний прийом в клініці.