Вознюк Віра Юріївна

Терапевт, кардіолог
Доктор спеціалізується в області терапії і кардіології. Займається лікуванням гострої респіраторної вірусної інфекції, ангіни, грипу, бронхіту, ішемічної хвороби серця, аритмії, стенокардії та гіпертонічної хвороби. Проводить медичні огляди.

Влада
Не раз были всей семьей на приеме у Вознюк. Вера Юрьевна неоднократно помогала и мне, и мужу, и ребенку быстро и без антибиотиков вылечиться. Врач очень внимательная и знающая. Рекомендую))

• 2014 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця,лікувальна справа;
  • 2016 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, клінічна ординатура.

• 2016 р. — ТУ «Зупинка серця: попередження і невідкладна допомога» м. Київ;
  • 2017 p. — Науково-практична конференція Асоціації з невідкладної кардіології «Актуальні питання невідкладної кардіології»;
  • 2017 p. — «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії»;
  • 2017 р. — «Впровадження в практику нових стандартів діагностики та лікування внутрішніх хвороб»;
  • 2017 p. — «Якість життя пацієнтів з хронічними захворюваннями»;
  • 2018 p. — Advanced life Support in Krakow .