Васильєва Ірина Віталіївна

Педіатр
лікар вищої категорії
Лікар-педіатр із великим стажем, веде прийом дітей з першого року життя. Використовує сучасні методи лікування алергічних, інфекційних, запальних дитячих захворювань. На прийомі у педіатра можна отримати консультацію з питань здоров'я, харчування, профілактики інфекційних та вірусних дитячих захворювань, висипів різного генезу, харчової непереносимості, вакцинації, високої температури у дітей.

Костянтин Максимович
Дуже задоволені візитом до педіатра. Вдячні за консультацію і рекомендації.
Владислава Ігорівна
Рекомендую педіатра в мц Агапіт! Професіонал і гарна людина.
Сергій
Дякую педіатру Ірині Віталіївні за професійну консультацію.Призначила лікування яке відразу дало результат.
Ангеліна
Васильєва Ірина Віталіївна кваліфікований лікар і приємна людина з чудовим відношенням до маленьких пацієнтів!
Кірпа Надія
Відвідали нове відділення МЦ Агапіт на Позняках. Приємний персонал,помірні ціни, а головне чудовий педіатр.

• 1990-1997 рр. — Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця. педіатричний факультет.
  • 1997-1998 рр. — Інтернатура за спеціальністю педіатрія.

• 2004 р.– Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ «ПАЦ з педіатрії»
  • 2008 р.– Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ «Спадкова патологія»
  • 2009 р.– Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ «Педіатрія»
  • 2013 р.– Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ «Практичні аспекти невідкладних станів в педіатрії. Інтегроване ведення хвороб дитячого віку»
  • 2014 р.– Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ «ПАЦ з педіатрії»
  • 2014-2015 р. – Курси біорегуляційної терапії: «Основні підходи до визначення стану організму та його біорегуляційної корекції»
  • 2015 р. – Курси компанії KIY: «Навички комунікації та ведення ефективних переговорів»
  • 2016 р.– Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ТУ «Принципи організації харчування різних груп населення в сучасних умовах»
  • 2019 р. – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця Інститут післядипломної освіти, ТУ «Сучасні методи алергодіагностики в клінічній практиці лікаря-педіатра, алерголога, ЗП-СМ»
  • 2020 р. – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця Інститут післядипломної освіти, ТУ «Актуальні питання педіатрії з основами молекулярної алергодіагностики»
  • 2021 р. – Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, ТУ «Медична допомога в період пандемії COVID-19»
  • 2021 р. – Українська академія педіатрії, ТУ «Міждисциплінарний підхід до діагностики та лікування в педіатрії та сімейній медицині. Європейські стандарти в практиці сучасного лікаря»
  • 2021 р. – Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, ТУ «Імунопрофілактика інфекційних хвороб»
  • 2022 р. –  Українська академія педіатричних спеціальностей, «IV Конгрес Української академії педіатричних спеціальностей PRIME PEDIATRICS 2020»
  • 2022 р. –  Асоціація превентивної та антиейджинг медицини, «Мистецтво лікування: профілактика і лікування гострих і хронічних станів».

Лікар-педіатр надає послуги

• Консультаційний прийом дітей від 2 до 18 років;
  • Призначення лабораторних та інструментальних досліджень відповідно до симптомів, інтерпретація їх результатів;
  • Виявлення факторів ризику захворювань та їх профілактика;
  • Діагностика, диференційна діагностика захворювань;
  • Лікування найбільш поширених хвороб;
  • Консультації щодо календаря щеплень, планової та екстренної вакцинації, а також щеплень за індивідуальним календарем;
  • Видача довідок: довідки форм 086/1, 086/2, 063, 079, довідка про епідоточення, довідка в басейн;
  • Консультація щодо харчування, надання дієтичних рекомендацій;
  • Консультація з режиму дня та сну;
  • Відповіді на турбуючі питання батьків.